Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Aspergeresek, neurodiverzitáss...

Aspergeresek, neurodiverzitással élők, van kedvetek írni?

Figyelt kérdés
Szívesen leveleznék, beszélgetnék online olyanokkal, akiket érint a dolog. Nagy valószínűséggel én is ezzel élek, a gondolkodásom nem neurotipikus. Elég kevés társas interakcióban veszek részt (bár hiányzik) és jó lenne találni egy hozzám kissé hasonlóbb személyt, akivel tapasztalatokat cserélnék. 31/N

#barátkozás #Asperger #Neurodiverzitás
2022. jan. 26. 01:04
 1/8 anonim válasza:

Szívesen :) 29F

Lehet hogy én is a spektrumon vagyok

2022. jan. 26. 06:03
 2/8 anonim válasza:
Most jöttem rá 35 évesen, hogy szerintem nekem is van ilyesmi betegségem. Nekem is hiányzik a társaság, de olyan helyen is élek, ahol kevésbé van esély barátkozni, meg amúgy se vagyok olyan ,hogy mindenkivel tudnék egyből havekodni..
2022. jan. 26. 07:01
 3/8 anonim válasza:
én is aspergeres vagyok csak jóval fiatalabb,de a felnőttekkel jobban elvagyok 14/L
2022. jan. 26. 08:36
 4/8 anonim válasza:

Szia!

Írhatsz nekem nyugodtan.

F/30

2022. jan. 26. 09:04
 5/8 anonim válasza:

Enyhe bipolar ér? 😅


Gyerek korom óta küzdök ellene. Talán negyvenhez közel tudtam önismeret/spirituális anyagok felhasználásával csiszolni a dolgon. De sztem sosem leszek százas. Van mellé egy menier szerű betegségem is, aminek a neurológus doki még nem zárta le teljesen az egészet. (Vár rám nyaron még egy MR* kontroll)


*Fun fact: pont az egyik problémám az, hogy egyenesen nem tudok feküdni, mert akár hányásig szédülök. De kikombóztam, egy pont akkora ruhadarabot begyűrtem még, hogy csak picit szorítsa nagy fejemet az MR szkafandere. 🙃


43F

2022. jan. 26. 10:14
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat írtatok privátban is, és mindenkinek akarok akarok majd írni (fogok is), ahogy időm engedi.
2022. jan. 26. 12:31
 7/8 anonim válasza:

Esélyes, hogy én is rajta vagyok.

Szeretek értelmes emberekkel beszélgetni és igénylem a társas interakciókat.

F/38

2022. febr. 7. 02:17
 8/8 anonim válasza:
Hello. Most találtam meg a kérdésed, írtam privit :)
2022. márc. 14. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!