Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van valaki akinek szüksége...

Van valaki akinek szüksége van támogatásra, beszélgetésre vagy csak ki akarja magából írni a problémáját?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tényleg szeretnék segíteni, akinek van valami baja nyugodtan írhat. Tényleg bármit, amiben tudok megpróbálhatok segíteni, így intereten keresztül is. Létszíves ne trollkodjatok, gúnyoldójatok mert komolyan gondolom, nagyon szeretnék segíteni.
2021. máj. 15. 19:38
1 2
 1/12 anonim válasza:
Szia! Kedves tőled, de a helyesírási hibáid miatt folyamatos frusztráció lenne bennem...:S
2021. máj. 15. 19:39
 2/12 anonim válasza:

Az a pár szó csak elgépelés lehet.

Szép gondolat, de akinek problémája van az felteszi ide kérdésben.

Nekem is van egy problémám de tudom, jól hogy így ismeretlenül nem tudsz benne segíteni mert nem is lehet már. Ha valakinek szüksége lenne rád azért jó, hogy itt egy ilyen "kérdés". ^^

2021. máj. 15. 19:54
 3/12 anonim válasza:
Nekem van problémám, de nem hiszem, hogy ezeken lehet segíteni. Pl. hogy nem jutok pfizer oltáshoz. :( Írj nyugodtan, ha szeretnél beszélgetni. :)
2021. máj. 15. 22:24
 4/12 anonim válasza:
Nekem pénz kell.
2021. máj. 15. 23:59
 5/12 anonim válasza:

Nekem az a problemam, hogy sokkot kapok, mikor meglett embereket latok fenykepeken, akik volt iskolatarsaim, es nem tudom felfogni, hogy otven eves leszek. 23 eves koromban elvesztettem a fonalat. Sokaig konzervalodtam is, par eve jott hirtelen, hogy behoztam az oregedest. Nem ertem, hogy kerultem ebbe az idozonaba. Orokifju vagyok, de azt sem vettem eszre, hogy az eletem jokora resze elment.

Na ez volt az. Amugy jodolgom van, tudom. De ven picsa leszek, mikor ujra belevethetem magam a surube.

Udv mindenkinek.

2021. máj. 16. 03:35
 6/12 anonim válasza:
"nagyon szeretnék segíteni" És honnan veszed, hogy tudsz is? Van képzettséged és gyakorlatod, referenciáid?
2021. máj. 16. 10:14
 7/12 anonim válasza:
#6 lol jó fej lehetsz. valaki segíteni próbál és te full számon kéred, hogy ki vagy te. nice :D
2021. máj. 16. 10:18
 8/12 anonim válasza:

Kedves tőled, hogy jó fejnek nevezel, de én inkább hozzáértőnek szeretem nevezni magam.


Képzettség és gyakorlat nélküli emberek is hihetik magukról, hogy tudnak segíteni, de mire is alaopzzák ezt? Hisz a valódi igény felmérése is gond lehet az önjelölt jótevők esetében. nem beszélve a megoldási módszereikről.

2021. máj. 16. 10:23
 9/12 anonim válasza:

Hát, elhivatottságot érezni a mellkasműtétek iránt igen veszélyes lehet az orvosi egyetem elvégzése nélkül, ugye...


Mi a segítési módszered, Kérdező?

2021. máj. 16. 10:27
 10/12 anonim válasza:
#9 igen igen. netes beszélgetéshez is kelljen hatósági igazolvány!! követeljük!
2021. máj. 16. 10:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!