Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Huszonéves lányok, akiknél a...

Huszonéves lányok, akiknél a meztelenség nem tabu, van kedvetek barátkozni? 22/L

Figyelt kérdés
Én szeretek meztelenkedni, szeretem a meztelenséget, és jó lenne hasonló felfogású, gondolkodású lány barátokra szert tenni. Tudom, hogy kicsit furcsán hangzik ez az egész, de nekem semmi hátsó szándékom nincsen ezzel, viszont csak lányokkal szeretnék barátkozni, sajnos nem tudok egy fiúban megbízni ilyen téren, bocsi.

2022. jan. 26. 15:49
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy csak egy lánnyal alakult ki értelmes beszélgetés erről a témáról, és ő sem ehhez a kérdéshez írt. Kár, hogy ha valaki kiír egy ilyen kérdést, egyből azt hiszik, hogy fiú, vagy csak unatkozik, vagy valami hátsó szándéka van. Ne legyen már minden ennyire szexualizálva :(
2022. jan. 27. 19:52
 12/18 anonim válasza:
Itt kevesen vannak, akik nem szexualizálják a pucérságot. A többség éretlen. Főleg a lányok
2022. jan. 28. 00:12
 13/18 anonim válasza:
Huszonéves lány vagyok. Engem nagyon érdekel a meztelenség. Mindig izgalmasnak tartottam. Fú de jó. Remélem mindenki elhiszi hogy lány vagyok. Mert tényleg az vagyok. 30F
2022. jan. 28. 06:48
 14/18 anonim válasza:
Ja, én is 22 éves lány vagyok, küldjetek meztelen fotókat nekem és én is küldök.
2022. jan. 28. 10:40
 15/18 A kérdező kommentje:
Senki nem kért meztelen fotókat, ilyenről szó sincsen.
2022. jan. 28. 12:20
 16/18 anonim válasza:
Itt nincs. Nem az alapján válogatok barátot, hogy nudista-e. Ha ott vagyok és úgy alkul, barátkozom, de ha rámnyomulna valaki, akkor az örökre elvágná magát.
2022. jan. 29. 16:15
 17/18 anonim válasza:
Sajnos ilyen barátságot, csoportot, társaságot nem lehet összehozni. Én is nagyon sokat probálkoztam kis nudis csapatott összehozni, de lehetetlen sajnos.
2022. jan. 30. 07:02
 18/18 anonim válasza:
Mondjuk azt el tudom képzelni, hogy valaki a nudista strandra akar menni napozni de egyedül nem mer. A téma miatt szexoldalak fórumain lehet eredményesebb a dolog, de hát ott meg főleg hátsó szándék miatt vannak ott, bár hátha más lányokkal összejön.
2022. jan. 30. 10:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!