Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Lányok, nudi strandra elkísérn...

Lányok, nudi strandra elkísérnétek egy havert(aki fiú)?

Figyelt kérdés

Mondván, hogy ő még nem volt, és nem akarja hogy szánakozva nézzék a strandon. Tegyük fel ismeritek annyira, hogy tudjátok nem rátok nyomulni akar, és nem is bámészkodni.


Esetlegesen azt is leírhatjátok, hogy mit gondolnátok amikor ezt így feldobja egy pasi.


(Kíváncsi vagyok, hogy az életkorral mennyire változik a mentalitás)



2020. jún. 26. 22:43
A kérdező szavazást indított:
Egy beszélgetés után akár egy szimpatikus ismeretlennel is szívesen mennék.
Talán, ha régóta barátok lennénk
Csak tetszik az arca alkata stb
Esetleg akkor, ha meg szeretném tudni ő is akar-e engem
Ki van zárva, a barátok másik polcra valók.
Soha nem voltam ilyen helyen, nekem ez nem fér bele.
65 szavazat
1 2
 1/17 anonim válasza:
Lány-fiú között nincs haverság, de egyébként sem illő pucérkodni vadidegenek előtt.
2020. jún. 26. 23:14
 2/17 A kérdező kommentje:

23:14-es

Kérlek, ne oktass ki. Bizony vannak olyan helyek, ahol pontosan ez a normális viselkedés. A különbség, hogy oda őszinte, higgadt emberek járnak, akik elfogadóak, és nem takargatják (titkolják) amijük van.

2020. jún. 26. 23:27
 3/17 anonim válasza:
Lány-fiú között van barátság. Viszont nincs az a pénz, amiért elmennék a nudista strandra. Akinek jó, kedves egészségére, de nekem nem jön be.
2020. jún. 27. 00:24
 4/17 anonim válasza:
Van lány-fiú között barátság de ezt addig nem érted meg amíg nem tapasztalod. Én simán mennék egy régi barátommal ha(!) Csak szigorúan barátian nézne. De még egyébként nem voltam és nincs a terveimbe
2020. jún. 27. 02:25
 5/17 anonim válasza:
Én mentem már lány barátommal is és együtt egy másik párossal is szintén baráti szinten. Azóta is barátok vagyunk. Akinek nem fér bele a dobozba a barátság gondolata sem, mert h az nem létezik, felesleges a vita. Addig mi jólérezzük magunkat mig ti ezen vitáztok :D
2020. jún. 27. 11:51
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a hozzászólást és szavazást.

Légyszi megtennétek, hogy leírjátok a korotokat is, és hogy melyik opcióra szavaztatok? Aki nem szeretné publikusan (noha ez egy anonim oldal), írhatja nekem is.


Mennek a zöld pipák

2020. jún. 27. 17:52
 7/17 anonim válasza:

Esetleg ha meg szeretném tudni, ő is akar-e engem.


20/L

2020. jún. 27. 19:58
 8/17 A kérdező kommentje:

Azok a hölgyek, akik az első opciót jelölték:


Talán jó ha tudják, én szívesen csevegnék valamelyikükkel. :-)

2020. jún. 27. 22:31
 9/17 anonim válasza:
Hát bár tudnék ilyen felszabadult lenni, de nem vagyok az. És ez abszolút nem függ a másik milyenségén, ez önmagam belső gátja.
2020. jún. 28. 02:03
 10/17 anonim válasza:
Bár én férfi vagyok, évek óta járok nudia egy nő ismerősömmel (barátnőm barátnője egész pontosan). Gond nélkül működik a dolog.
2020. jún. 29. 20:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!