Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki online pajtás lenne-e?...

Valaki online pajtás lenne-e? (tényleg csak barát).

Figyelt kérdés

Nem fűzök nagy reményeket ide, de nem nagyon látok más lehetőséget hmmm... szóval mivel már ilyen vénember vagyok nem tudok csak úgy odamenni a homokozóba a kis lapátommal a többiekhez hogy együtt építsünk homokvárat és utána bff-ek legyünk 4ever.


Online meg azért, túl lusta vagyok és túl drága az időm hogy személyes trécselésre pazaroljam, online legalább két dumálás között tudok Buffyt nézni (remélem nem lesz végig ilyen cringe...).

Lehet lány, akár fiú is amíg nem célozza meg az inputjával az outputom, mert akkor elfutok :-/


De azért hogy legyen valami kiindulópont is itt van 3 téma, ha egyik sem érdekel akkor ne nagyon kommunikáljunk, de a napiszarra azért ne tegyél fel plz.

-autók azon belül rally,sport autók, esetleg kamijonok (vagy ly-vel kell? hm)

-játékok: van xbox classicom 2tb-os hddvel 860 játékkal, nem szégyen ha erre megindul a vér az agyadból lefelé *kacsint kacsint*, de még egy kazal másik cuccom [jrpg-sek kíméljenek >:| ]

-zene: minden műfajban van ami tetszik, de 2 fő kategória ->techno (handsup, hardstyle, frenchcore, trance) illetve metalcore (abból is az olyasmi ami inkább fun mintsem az hogy meghalt az aranyhalam ezért felgyújtom a világot)


ja tudom németül is, de általában csak az olyanokat tanulom meg amik érdekelnek, szóval a köszönöm helyett olyasmik voltak az első mondataim hogy "feindliche panzer gesichtet".


Aki kicsit látott fantáziát itt, illetve nem játsza az agyát hogy milyen elfoglalt az írjon, nem nagyon olvasom itt a kommenteket mert úgy is tudom hogy csak a trollok mászkálnak errefelé ilyenkor, és nem szeretem ha bántják a kis lelki világom :((


28/f


ja és ha az exem megint véletlen idetévedne és olvasná ezt (úgy is tudni fogja hogy én vagyok az az írásomból) akkor innen üzenném hogy meg ne keressen! Én már az xboxommal élek boldog párkapcsolatban.



#online #barát #pajtás #nemvagyokszputnyikos #virágokésmásshit
2022. febr. 9. 20:22
 1/4 anonim válasza:
gondolkodtam, hogy a haveri discordra talán beveszlek, de nagyon gyerekesnek tűnsz kamijonos kisfiú
2022. febr. 9. 20:25
 2/4 anonim válasza:

"túl drága az időm hogy személyes trécselésre pazaroljam"

Ennyi. Akkor ne ismerkedj, és tespedj továbbra is a korlátolt kis világodban.

2022. febr. 10. 13:29
 3/4 anonim válasza:
Kamion. Nincs benne se j, se ly, remélem csak vicc volt
2022. febr. 10. 15:52
 4/4 anonim válasza:
Te szerintem informatikus vagy. Ismersz több nyelvet. Nem gondolom, hogy a magyar helyesírást nem ismernéd. Unatkozol. Miért nem barátkozol élőben? Lenne időd, ha nem a gép előtt ülnél.
2022. ápr. 26. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!