Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki szeretne beszélgetni...

Valaki szeretne beszélgetni vagy esetleg barátkozni? (20/f)

Figyelt kérdés

Extrovertáltan antiszociális vagyok és emiatt az iskolában nem találtam fontosnak a mélyebb barátkozást, hiszen egy felületes és nevetgélős beszélgetéssel meg voltam elégedve. Most így 20 évesen kezdek rájönni, hogy nincs kivel beszélgetnem.


Gondolkodási struktúrám meglehetősen furcsa, ami miatt összesen 2 korombelinek sikerült megértenie, akikbe sikeresen bele is szerettem, tehát velük nem tudtam barátkozni, más korosztállyal meg nem igazán kedvelek beszélgetni.


Szeretek a gondolkodtató filozofikus vagy tudományos beszélgetésekben részt venni, csak partner nélkül nehéz vagy éppenséggel egyhangú a beszélgetés (szó szerint XD). Én egy tipikus gondokodó ember vagyok, ez ne tévesszen meg senkit nem vagyok sem okos sem intelligens.


Ha idáig elolvastad, akkor örömmel olvasnám a leveled =D



2022. febr. 10. 22:33
1 2
 1/20 anonim válasza:
Szia! Én 22 éves vagyok. Én régen nagyon is antiszociális voltam. Amikor az 1. szakmámra jártam, akkor kezdett előttem kinyílni a világ. Sokszor szoktam filozófálni, a tudomány is érdekel. Igazából alig van ami nem. :)
2022. febr. 10. 22:57
 2/20 anonim válasza:
Szerinted összekeveréssel, vagy keverés nélkül kell enni a bolti csokipudingot, aminek a teteje hab, a többi meg puding? 🧐🧐
2022. febr. 10. 22:58
 3/20 anonim válasza:
Szerintem nem kell összekeverni, úgy sokkal esztétikusabb marad így kielégítőbb élmény elfogyasztani.
2022. febr. 10. 23:07
 4/20 anonim válasza:
Teljesen egyetértek.
2022. febr. 10. 23:16
 5/20 anonim válasza:
De ha összekevered, akkor a hab nagyon jó ízt ad a sima csokipudingnak 😁
2022. febr. 10. 23:16
 6/20 anonim válasza:
Én a kávét szeretem összekeverni a habbal.
2022. febr. 10. 23:18
 7/20 anonim válasza:
Akkor lehet ott a baj, hogy én mindig akkorát kanalazok ezekbe hogy amúgy is jön a hab és a puding egyszerre. :'D
2022. febr. 10. 23:20
 8/20 anonim válasza:
Ajánlom a mokkás kanalat.
2022. febr. 10. 23:22
 9/20 anonim válasza:

Mire a mokkás kanállal leér a végére, addigra egy merő puding lesz a keze 😆

Evőkanállal kell megpróbálni megenni az egészet egyszerre 🤯

2022. febr. 10. 23:25
 10/20 anonim válasza:
Csak csillámos kanál legyen. :,)
2022. febr. 10. 23:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!