Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Bipoláris személyiségzavarosok...

Bipoláris személyiségzavarosok, ismerkedni?:)

Figyelt kérdés
Elsősorban barátkozás érdekelne, intelligens embereket keresek akiket érdekel a pszichológia és az önismeret, szívesen hallgatnám meg a problémájukat és mondanám el a sajátjaimat. 28/F/Bp
2022. febr. 24. 21:29
 1/6 anonim válasza:
Hát én alapvetően hülye vagyok és félek ez már így is marad.
2022. febr. 25. 18:02
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem ezeket a droidokat keresem:)
2022. febr. 25. 20:13
 3/6 anonim válasza:
én az vagyok. 26/L
2022. febr. 25. 21:08
 4/6 anonim válasza:

22/F

Végigkísért tinikoromtól a bipo, de az utóbbi pár hónapban nagy mértékben tudtam csökkenteni a destruktív kilengéseimet és úgy érzem jó irányba indult a tudatom, hogy jobban átvegye a kontrollt a cselekedeteim felett.

Szívesen beszélgetnék másokkal, kíváncsi vagyok ti hogy élitek meg.

2022. febr. 26. 09:10
 5/6 anonim válasza:
37/F 4 éve diagnosztizáltak Bipoláris affektiv zavarral. Amugy ez nem személyiségzavar. Sokat szenvedtem ezzel már az évek alatt. Borzaszto betegség. Ráadásul nagyon érzékenyen érintenek ez miatt a dolgok az életben. Kis rossz dolgoktol depresszios leszek. Vagy kis jó dolgoktol meg felpörgök hipomániás fázisra. Gyogyszereket szedek,de sose voltam tünetmentes pár napnál tovább. Van ,hogy annyira depresszios vagyok,hogy csak fekszek egész nap.
2022. febr. 27. 14:43
 6/6 anonim válasza:
5. Ez furcsa, a lelki érzékenység még elmegy, de a bipolár "poénja" éppen az, hogy az abnormális lelki jelenségek SEMMITŐL nem függnek, tehát egy olyan napon is letargikus leszel, amin jó dolgok történtek, vagy fordítva.
2022. szept. 30. 01:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!