Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miskolci, személyiségzavaros,...

Miskolci, személyiségzavaros, vagy mentális problémával küzdő lány szeretne ismerkedni?

Figyelt kérdés

Szóval... Elkerülő személyiségzavarom van, illetve mellé kicsit szorongó vagyok. A kettő egyébként szorosan kapcsolódik egymáshoz. Úgy érzem, hogy jobban megtudnám magam érteni egy hozzám hasonló lánnyal, talán előtte kevésbé lenne kellemetlen beszélni a problémáimról. Félre értés ne essék, van aki teljesen egészséges ilyen téren és maximálisan elfogad, de ő nem tudja átérezni azt amit én. Úgyhogy hozzám hasonló, "defektes" partnerre lenne szükségem. Én dolgozok a problémáimon, légyszi tedd te is ezt.


Illetve olyan lánnyal is szívesen ismerkednék, aki kicsit zsarnokibb természetű, vagy ilyen szempontból érdekesebb személyisége van. Aki kicsit tárgyként kezeli az embereket és nem egyenrangú társra vágyik.


21/F


2021. nov. 5. 22:46
 1/2 A kérdező kommentje:
Amit kihagytam: egyébként a környezetemnek egyáltalán nem tűnik fel, hogy bármi problémám lenne. 1 dolgot szoktak max észrevenni (amit esetleg privátban kifejthetek), de azon felül semmi. Kicsit visszahúzódónak tűnhetek talán, de alapvetően mindenkivel kiszoktam jönni.
2021. nov. 5. 22:48
 2/2 anonim válasza:
Na és mi azaz 1 dolog amit észrevesznek?
2021. nov. 5. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!