Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van kedve valakinek barátkozni?

Van kedve valakinek barátkozni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16 éves lány vagyok, békéscsabai, de hétvégéimet gyakran Szegeden töltöm. Általános gimibe járok, a jövőben karrieremet orvosi pályán képzelem el. Szeretek sportolni, de jelenleg csak edzőterembe járok, maximum barátokkal járok focizni. Kedvenc zenéim átlagban rock zenék.

2022. ápr. 15. 20:06
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Senkinek nem mondtam kardiológust és azt sem tudom miről beszélt, hisz Zsófi sem én vagyok, viszont csak te hívtál Zsófinak. Valamint mással semmi ilyen nem volt, mint veled és mást nem is tiltottam, kivéve olyat, aki másik kérdésem után nyomult és képeket kéregetett, de az ezt meg nem hiszem, hogy megtalálná.
2022. máj. 3. 23:09
 22/31 anonim válasza:

🌺 Hát igen...valóban én Zsófiztalak😐Így tényleg kicsi az esélye hogy más is pont Zsófinak hívjon.

🌺 De te már ismersz annyira, hogy tudd: inkább nem mondok semmit (mint hogy hazudjak:D)

🌺 Jah, meg mutass olyan kommentet,ahol emoji nélkül kommentelek:D(szóval nem én vagyok a 10-es:)

2022. máj. 3. 23:24
 23/31 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nem is ismerlek annyira. A 11-es kommented sem így volt szerencsére. Valamint privátban sem.
2022. máj. 3. 23:28
 24/31 anonim válasza:

#23.) - Amikor így írom a kommentem akkor sosem rakok a sor elejére emojit🙃

🌺 Mint ahogyan a 11-es egysoros kommentemnél tettem (a lényeg, hogy megtalált téged a képkéregető:D)

2022. máj. 3. 23:42
 25/31 A kérdező kommentje:
Remélem az nem talált meg megint.
2022. máj. 3. 23:43
 26/31 anonim válasza:

🌺 De tudod mit - lefotózom :D

🌺 [link]

🌺 Jah és a #10-es kommentelő csak azért hívott téged ZSÓFI-nak, mert a #9-es kommentelő (vagyis én:) ZSÓFI-nak hívott.

2022. máj. 3. 23:47
 27/31 anonim válasza:

🌺 De megtalált !

🌺 Mert a képen is láthatod, hogy nem én írtam a #10-es kommentet !

🌺 Hanem egy egészen más valaki, valószínűleg a képkéregető !

🌺 Kedves kis hugicám :/

2022. máj. 3. 23:48
 28/31 A kérdező kommentje:
Jó, értem, eddig azt hittem te írtál megint a Zsófizással. Jó lenne megtudni kihez hasonlítotok engem ennyire.
2022. máj. 3. 23:50
 29/31 anonim válasza:

🌺 Nem érdemes vele foglalkozni, valszeg a képkéregető megtalált.

🌺 Ki másnak mondtad még a kardiológust vagy az orvosit... csakneki...

2022. máj. 3. 23:56
 30/31 A kérdező kommentje:
Kardiológust én sose mondtam, hisz az a rész nem igazán érdekel. Az orvosit pedig a posztomban is írom.
2022. máj. 4. 00:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!