Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Huszonéves lányok valaki...

Huszonéves lányok valaki szeretne barátkozni, programozni, bulizni szintén huszonéves lánnyal? Budapest környéke

Figyelt kérdés

24 éves lány vagyok, es sajnos a barátnőim zöme már szinte kimozdíthatatlan különböző okok miatt: párja van, sokat dolgozik, megtért és hitgyülis lett stb stb..

Lényeg, hogy fényévente 1x érnek rá bármit is csinalni közösen..


Szívesen barátkoznék, mennék programokra, szórakozni, bulizni korombeli hasonló érdeklődésű LÁNYOKKAL! Budapest környékén


Amiket szeretek:

-mindenféle sportok, tenisz, box, akár biciklitúrában benne lennék

-r&b, pop, latin, soul zenék leginkább

-biliárd,bowling,léghoki, szabadulószoba bármi ilyesmi

-utazás, kirándulás

-evés minden mennyiségben, olasz éttermek, keleti éttermek stb

-kulturálódásban is benne vagyok

-kutyasétáltatás, van egy nagytestű kutyám

-ruha, parfüm nézegetés,vásárlás, kávezás :D

-filmek, mozi


Kb ennyi jutott eszembe, hogy kapjatok egy nagyjából képet rólam.

Ha van olyan lány, akinek hozzám hasonlóan több kimozdulásra van szüksége, de nem mindig akad hozzá spontán partner, írjon privát üzenetet, és hátha megoldódik a problémánk :)



2022. ápr. 16. 08:20
 1/6 anonim válasza:
Holnap bográcsolás
2022. ápr. 16. 09:18
 2/6 anonim válasza:
Biciklizni jöhetnél:) de fiu nem jöhet szóba?
2022. ápr. 16. 11:46
 3/6 anonim válasza:
És milyen nyelven programoznánk? :D
2022. ápr. 16. 14:23
 4/6 A kérdező kommentje:

Csak fiuk irtak eddig :’(

Nincsenek magyanyos lanyok mar ebben a korban akik nem babaznak es nem a parjukkal mennek mindenhova? :D

2022. ápr. 16. 20:28
 5/6 anonim válasza:
Kicsit fiatalabb vagyok, de talán. Írj:)
2022. ápr. 17. 20:45
 6/6 anonim válasza:
Szia, én 21/l vagyok, nemrég költöztem Budapestre és a barátnőim meg főleg vidékiek, mi sem tudunk sűrűn talizni. Ha gondolod írj nyugodtan :)
2022. aug. 6. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!