Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak itt antialkoholisták a...

Vannak itt antialkoholisták a huszonéves korosztályból?

Figyelt kérdés

Esetleg ismertek valami közösséget, ahol ismerkedni lehet hasonló felfogású emberekkel?

21/l



2021. aug. 30. 17:08
 1/7 anonim válasza:

Én régen nagyon ritkán, évente 1-szer, max 2-szer ittam alkoholt. Akkor is csak újév napján.

Most már nem iszok egyáltalán, legalább 4 éve nem ittam már.

Amúgy 27 éves vagyok.

Amikor középiskolába jártam, akkor az utolsó évben a két kezemen megtudtam számolni, hogy a 28 főből hányan nem voltak részegek.

Egyetemen a koleszban hétvégente kerülni kellett a folyosókon a hányástócsákat.

Persze nem ivott mindenki, de sokan igen.

Én még sosem voltam részeg :)

2021. aug. 30. 17:26
 2/7 asdparade válasza:

Én nem szoktam inni, max ha kínálnak családi eseményen 1 pohár valamit, de alapvetően kifejezetten utálom már az alkohol szagát is.


Eddig még nem találkoztam ilyen közösségekkel egyébként, de számomra a mértékletes(!) alkoholfogyasztás sosem volt eltérítő erejű ismerkedéskor. Meg nem igazán ez az első dolog ami feljön, ha valakivel beszélgetni kezdek. :D

De általában sokan kíváncsiak, hogy mi a mitikus oka az alkohol-nem-fogyasztásomnak. Gyakran nem is nagyon értik meg a kíváncsiskodók, hogy lehet így élni. (Néha én se xD )


26/F voltam

2021. aug. 30. 17:50
 3/7 anonim válasza:
1-2 sör belefér nekem. 27F
2021. aug. 30. 20:11
 4/7 anonim válasza:
Én sose voltam ez az üljünk ossze es igyunk tipus neha alkalom adtan hangulat miatt de ennyi 25F
2021. aug. 30. 21:06
 5/7 anonim válasza:
Van hogy iszok, de inkább ellene vagyok mint mellette. 24F
2021. aug. 31. 02:31
 6/7 anonim válasza:
Igen
2021. szept. 1. 11:12
 7/7 anonim válasza:
Én sem iszom, mert nem szeretem a szagát és az ízét sem.
2021. szept. 1. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!