Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Debrecenben találkozó? (Részle...

Debrecenben találkozó? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

Csütörtök-péntem Debrecenben leszek, a Piac utcán szállok meg egy helyen. Lenne-e kedve valakinek találkozni, sétálgatni, ismerkedni vagy egyszerűen csak beszélgetni leülve/beülve valahová? 25/f vagyok, nyitott vagyok bármilyen ötletre.


Trollok kíméljenek, kérdés alatt nekik nem reagálok. Nem, nem kamu kérdés. Ha valakit érdekel egy ilyen barátokzás/kapcsolatteremtés, majd annak írok részleteket illetve megbeszéljük, pontosítunk. Nincs nem vagy kor megkötésem, ha van szimpátia, akkor oké. Ja és nem, nem vagyok egy perverz, másokat átverő, kihasználó alak, megerőszakolni se terveztem senkit, ezeket se kérem válaszokban. Köszi! 😊


2022. ápr. 19. 21:26
 1/2 anonim válasza:
Képet esetleg tudnál küldeni kihez van szerencsénk.
2022. ápr. 20. 20:55
 2/2 anonim válasza:
Én ritkán szoktam Debrecenbe járni, ha te is megfordulsz ott máskor is akkor esetleg ismerkedhetün. 25/N
2022. máj. 22. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!