Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogy találjak olyan lányt,...

Hogy találjak olyan lányt, aki Budapesten eljönne velem bulizni?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok, mindig szívesen eljártam volna bulikba, de az összes barátom utálja az ilyen helyeket, a párom se szeret ilyen helyre menni, és így nincs kivel, egyedül meg nem szeretnék. Hol keressek hozzá társaságot?

2022. máj. 2. 17:26
 1/7 anonim válasza:

Legjobb barátnő kereső csoport és barát kereső csoport

2 is van facen

Csatlakozz

Hetente többször is kiírják lányok hogy társaságot keresnek szórakozáshoz , vagy partnert keresnek egy koncerte vagy bulira

Szerintem egy próbát megér

2022. máj. 2. 17:40
 2/7 anonim válasza:
Én mennék, de messze vagyok Pesttől.
2022. máj. 2. 18:04
 3/7 anonim válasza:
1-es válaszoló,megkérdezhetem a csoport nevét?
2022. máj. 2. 19:09
 4/7 anonim válasza:

Nyáron én szívesen mennék, júliusban pl. Addigra úgyis lemegy az érettségim meg minden. :D


18/l

2022. máj. 2. 19:19
 5/7 anonim válasza:

Legjobb barátnő kereső



Ezt írd be a Facebook keresőbe



Illetve van olyan is hogy Barát kereső (ez a neve)

Ott fiúk is vannak

2022. máj. 2. 19:45
 6/7 anonim válasza:
Én elmegyek veled szívesen! Bözsike, 78/transzi.
2022. máj. 2. 23:41
 7/7 anonim válasza:
azért csak óvatosan a facebook-al meg az itteni én is elmennék veled. Amúgy meg milyenek azok az "ilyen" helyek ahová nem mennek el veled a barátaid, miért Ők hova járnak? Az meg elég furcsa, hogy a párod nem megy veled még néha napján sem, akkor miért a párod?
2022. máj. 25. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!