Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Baráti társaságot keresek,...

Baráti társaságot keresek, valakinek van ötlete?

Figyelt kérdés
Hasonszőrű fiatalok (30/N vagyok😀) társaságát keresem. Voltam már ilyen közösségekben, most is van egy társaság, de ritkán tudunk találkozni, és szívesen megismernék új, intelligens, jófej, humoros embereket. Van szabadidőm, és hát közeleg a nyár,jó lenne bandázni. Szívesen beszélgetek, ülök ki/be iszogatni,esetleg társasjátékok,biliárd, koncertek, röplabda…Barátságosnak, kedvesnek, kissé csendesnek mondanak. Bölcsész és pedagógus végzettségem van egyébként. Érzékeny vagyok, lassan oldódom, de azt mondják nagy szívem van. (Nem hajtok rá más pasijára sem, tudom milyen érzés ha ezt kapod egy “barátnőtől”…) Bármilyen ötletet szívesen fogadok.😊

2022. máj. 12. 16:22
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat, kihagytam, hogy Budapesten élek, itt keresek társaságot.
2022. máj. 12. 16:39
 2/7 anonim válasza:
Gondolom mindenképpen van alsó- és felső korhatár?
2022. máj. 12. 21:36
 3/7 anonim válasza:
Barátkozhatunk, ha szeretnéd. De én csak magamat, esetleg a páromat tudom felajánlani, így maximum hárman leszünk. Remélem így se gond, azért szerintem jól megleszünk, mert van bennünk némi hasonlóság, bár egy apró ellentétet is vélek felfedezni, de ez nem gond, nem lehet mindenki tök egyforma.
2022. máj. 13. 08:43
 4/7 anonim válasza:
Nagyon jó hogy írtál és kicsit mintha magamat olvastam volna! 😊Nekem is hasonló indíttatásaim vannak illetve a szabadidős elfoglaltság is tetszik.Írhatsz nekem is én is Pesten élek😃
2022. máj. 14. 07:19
 5/7 anonim válasza:
4es válaszoló vagyok, szintén magamat és a páromat tudom felajánlani😉😀
2022. máj. 14. 07:20
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, aki írt! Kicsit kezdek elveszni a privátok tengerében, de inkább egyedül lévő férfiak írnak. A korhatárt olyan 22-39 körül tudom elképzelni
2022. máj. 16. 18:13
 7/7 anonim válasza:
Szia, én nem írtam privátot, nő vagyok. Igaz a korhatár magasabb, épp csak kicsivel mint az elképzelésed:) Bár azt mondják 10 évet letagadhatok szóval máris beleférek:) 4,5 válaszoló voltam
2022. máj. 16. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!