Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Sikerülhet ilyen barátot...

Sikerülhet ilyen barátot szereznem 25 évesen?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok, de kamaszos gondolkodású. Szeretek a mának élni, nem vagyok karrierista, de végeztem egyetemet. Szeretem az élvezeteket (evés, ivás, szex) Úgy veszem észre, hogy a velem egykorúak nagy része már megkomolyodott (hosszú párkapcsolat, lassan házasság és gyerek) Nekem ez az élet nem szimpatikus. Olyan életet szeretnék élni, amilyet a kamaszok szoktak. Sok barátnő, szex, esetleg bulik, bár annyira nem vagyok nagy bulis, de bele lehet vinni. Rock koncertekre szoktam járni, mert rock zene kedvelő vagyok, de egy évben csak pár alkalom. Szoktam én is saját dalokat írni, gitározok. Szeretek hülyéskedni is. Prostikkal is szoktam lenni néha. Illetve néhány hónapja van egy új hobbim: a scifi. A rejtély c. sorozatot néztem meg még decemberben és annyira tetszett, hogy elkezdett érdekelni a scifi. Azóta a Lost eltűntek sorozatot nézem (4. évad végefelé vagyok), illetve ez ezeket a filmeket láttam: Avatar, District 9, Érkezés, Alien 1-2, Jurassic park és Jurassic World összes (kivéve a Világuralom), Mátrix 1, Majmok bolygója 1-2, Csillagok között. Lehet, hogy valami kimaradt, de egyelőre ezeket láttam. De folyamatosan nézek scifiket. A lényeg az, hogy amióta dolgozok és nincs suli magányos vagyok, nincsenek barátaim. Illetve van egy haverom, akivel jóban vagyok, de vele annyira nem vagyunk közösek. Hiányzik egy legjobb barát, aki utoljára középiskolába volt nekem. Egyébként azt is fontos megjegyezni, hogy szeretek csibészkedni, de van egy szint, ami alá nem szeretek menni. (Drogok, Illegális dolgok stb.) Illetve szerintem a velem egykorú kamaszos gondolkodású emberek lennének jó barátaim. Esetleg pár évvel fiatalabbak. Sikerülhet ilyen barátot találnom, ha évek óta magányos vagyok? Ha valaki hasonló helyzetben van, mint én és hasonló dolgok érdeklik, akkor írjon privátban nyugodtan.

#zene #barátság #sci-fi #Kamasz életmód #Szex, evés, ivás, buli
2022. máj. 20. 10:32
 1/8 anonim válasza:
Írd oda még hogy fiú vagy mielőtt kapsz egy csomó szex invitációt és dickpicet fasziktól 😉
2022. máj. 20. 10:49
 2/8 anonim válasza:
normális nőknek szerintem nem kell ilyen kamaszkorban ragadt, visszamaradt tizenéves....
2022. máj. 20. 10:49
 3/8 anonim válasza:
#2 nem is normális nőket keres ahogy olvasom, sőt, nem is nőt. Kár ezen fennakadni.
2022. máj. 20. 10:51
 4/8 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok és fiú barátot szeretnék. De heteroszexuális vagyok. Nem párkapcsolatot szeretnék.
2022. máj. 20. 10:53
 5/8 anonim válasza:
Legjobb barátot nem fogok neked ígérni, de beszélgetni beszélgethetünk. Nekem is ez a tapasztalatom, hogy a korosztályomban már inkább családos emberek vannak, engem meg abszolút nem érdekel ez még jó ideig. Érthetően megváltozott az életük, nyilván ők is változtak, sokkal több elkötelezettséggel és jóval kevesebb idővel rendelkeznek.
2022. máj. 20. 12:31
 6/8 anonim válasza:
Jajj a legtöbb 25 éves a mai világban megmaradt 10 éves szinten amúgy ... ezért érzem magam különcnek sokszor . A kamasz gondolkodás még előrehaladottnak mondható lol
2022. máj. 20. 13:09
 7/8 anonim válasza:

Egy világ nyomorékja vagy. A háromnegyed gdnerációnk ilyen.

És hol élsz te ahol 25 évesen "komoly kapcsolatban mdg gyerekben" gondolkoznak az emberek?

20-30 éves az ismerőseim 80%-a, de még a komoly kapcsolat is ritka, a gyerek meg gondolatban sincs.

Valami vérfideszes falu ez ahol 25 évesen már megy a babázás?


Amúgy Tarajosgőte klub... 17-20 éves punk kisfiúk és kislányok. Hajrá, imádni fognak.

2022. máj. 21. 14:24
 8/8 anonim válasza:
Kissé aggódom érted. Prostikhoz jársz (kaphatsz fertőzést), drogokat fogyasztasz, idővel le fogsz zülleni, vigyázz!!
2022. máj. 21. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!