Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » A férfiakkal miért csak...

A férfiakkal miért csak szexről lehet beszélni?

Figyelt kérdés
Akár hányszor próbálok meg ismerkedni mindig csak ilyen szexmaniasokat fogok ki vagy olyat aki kimondat után eltűnik.
2022. máj. 22. 16:57
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
Mert így vagyunk programozva. Aki nem homoszexuális/aszexuális, az 100%, hogy előbb vagy utóbb a szexről is kérdezgetni fog. Ez van, ezt el kell fogadni.
2022. máj. 22. 20:12
 12/24 anonim válasza:
Nem tudom, de nem is értem, hogy nem unják azt a témát. Tényleg már kezdek kiábrándulni belőle lassan.
2022. máj. 22. 20:34
 13/24 anonim válasza:
#12: És így születnek a sértett ultrafeministák... Ahelyett, hogy tudomásul vennéd, hogy minden férfi p*nát akar, csak ki behízelgő, ki direkt módon próbálkozik...de a cél ugyanaz. Én sem mondom azt, hogy "elegem van már a nőkből és az étvágytalanságukból", csak azért, mert hisztiztek néha a semmin és sokszor "fáj a fejetek".
2022. máj. 22. 20:44
 14/24 anonim válasza:
Velem pl minden másról is lehetne, de az egyszavas válaszokkal nem tudok mit kezdeni. 32F
2022. máj. 22. 20:52
 15/24 anonim válasza:

#13

Azon a szinten még nem tartok.:D

Na de ha meg tudomásul veszem, mint itt is jelezték csak ÁlTaLáNoSíToK.

- szóval, szerinted hogyan tőrödjek bele ebbe, hogy ne ez legyen folyamat a válasz?


- köszi előre is a kedves segítséget picit sem agresszívan hangzó akárki is.:D

2022. máj. 22. 20:58
 16/24 anonim válasza:
Egyesekkel a fociról is tudsz csevegni! Mondjuk az nem én vagyok! f.
2022. máj. 22. 22:12
 17/24 anonim válasza:
Velem nem csak szexről lehet beszélni. Itt is voltak beszélgetéseim, ahol szóba sem került ez a téma. Ettől függetlenül az szerintem pozitív, ha valaki nem gátlásos és erről is lehet vele beszélni.
2022. máj. 22. 22:53
 18/24 anonim válasza:

Mert talán ez az élet éltetőrúgója ? :D

Ez az élet fenntartója. ❤️

2022. máj. 23. 00:31
 19/24 anonim válasza:

Bocsi kérdező, de ha te mindig csak ilyen tapasztalatokat szerzel, akkor bizony nem lehet véletlen.


Vagy nagyon rosszul csinálsz valamit, vagy nem vagy elég tájékozott/szórakoztató hogy másról is érdemes legyen beszélni veled.


Bárhol lehet bármilyen férfit találni. Akár a neten is, de itt több a kiéhezett, anyuval lakó incel (férfi és nő egyaránt)


30F

2022. máj. 23. 07:08
 20/24 anonim válasza:

Én mindenről szeretek beszélgetni, nem csak szexről, viszont ugyan ezt tapasztalom, hogy tök normálisan beszélgettünk és eltűnnek.


F

2022. máj. 23. 07:36
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!