Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Baráti társaságot szeretnék!...

Baráti társaságot szeretnék! Talán itt?

Figyelt kérdés

Unom az egynyári barátságokat.

Valami különleges érzékem van ahhoz, hogy a legintrovertáltabb, legteljesítményorientáltabb egyetemistákat találjam meg mindenhol.


Unom, hogy beüt a szeptember, és 10 hónapig senki nem ér rá találkozni.

Ez most ilyen kompromisszumképtelen követelőző dumának hangozhat leírva, de szerintem nem normális, hogy kizárólag nyáron találkozik egy társaság, aztán évközben elhal.

Volt már olyan is hogy az egész társaság szétesett egy tél alatt, mert annyira nem tartották egymással az emberek a kapcsolatot, hogy újrakezdeni se volt már motivációjuk.


Szóval itt keresnék valóban élő fiatalokat!


Magamról: 24 éves budapesten élő ex-biosz szakos fiatal srác vagyok.

Találkozáskor majd többet is. :)



2022. máj. 24. 21:27
 1/9 anonim válasza:
De tudod a barátság akkor marad meg a legtovabb ha van közös érdeklődés.
2022. máj. 24. 22:41
 2/9 anonim válasza:
Nem lehetséges.
2022. máj. 24. 23:16
 3/9 anonim válasza:

Hali, pest megyében élek és ha érdekel kisegíthetnél bioszból, tudod a férfi reproduktív szervek működését megmutathatnád test közelből.


21/f

2022. máj. 24. 23:51
 4/9 A kérdező kommentje:
Bízom benne, hogy Budapest és 30 km-es körzetében élnek olyan fiatalok skiket érdekrl a túrázás, vadkemping, néha szeretnek egy korsó/pohár valami felett kicsit közügyekről tárgyalni részletekbe menően butthurt nélkül, szeretnek egyszerűbb társasokkal is játszani vagy legalább hajlandóak megtanítani aki nem tud. Szerintem ez nem rossz alap. Vagy ennyire nincsenek ilyen fiatalok?
2022. máj. 24. 23:52
 5/9 A kérdező kommentje:

3#


Sorry, már felhagytam a magántanárkodással.


De hadd segítsek neked.


[link]

2022. máj. 24. 23:55
 6/9 anonim válasza:
#4 na ez tök szimpatikus, kár hogy tohadt messze van pest xd
2022. máj. 25. 07:06
 7/9 anonim válasza:

Debrecen környékéről esetleg emberek?


33f Debrecen

2022. máj. 25. 11:11
 8/9 anonim válasza:
Nekem szimpatikusnak tűnsz + egy korosztály vagyunk, de mostanában nem vagyok olyan passzban. Elmentem a kérdést, aztán talán nyár végén visszakeresem.
2022. máj. 26. 20:04
 9/9 anonim válasza:
Felejtsd el!
2022. jún. 25. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!