Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Egyedül érzed magad? Beszélget...

Egyedül érzed magad? Beszélgetni szeretnél valakivel?

Figyelt kérdés

Éppen boldog vagy? Vagy szomorú? Kicsit magányosnak érzed magad? Levelezőtársat keresel? Egy olyan embert, akinek elmondhatod minden bajod, problémád, boldogságod? Ne keress tovább! Hiszen itt vagyok! Juhuuu!🥳Várom mindenki levelét, aki szeretne mélyebben beszélgetni, vagy csak egy kis lelki támogatásra lenne szüksége, vagy pár poént szeretne elsütni, mert nem tudja magába tartani. Röviden mindenki jelentkezését várom, kortól és nemtől függetlenül.


Ui: Nem ülök állandóan a gép előtt, szóval bocsánat, ha nem tudok azonnal visszaírni. 23/F



2022. jún. 5. 15:08
1 2 3
 1/21 anonim válasza:

Tessék egy vicc neked:


Egy német bemegy egy bárba, és sört rendel. A csapos azt mondja neki:


- 100 euró.


A német megdöbben:


- Miii ? 100 euró? Tegnap csak 10 volt!


- Hát ma 100.


- De minek 100, a fenébe?!


- Most elmagyarázom. 10 euró egy sör. 10 további - Ukrajna megsegítésére. 20 - segítségnyújtás olyan európai országoknak, amelyek szankciókat vezettek be, és nem tagjai az EU-nak. További 10 - az Egyesült Királyság segítése az Oroszország elleni szankciók sikeres végrehajtásában. További 10-et a balkáni országokba küldenek kemenceszén vásárlásához. Nos, a maradék 40 euró - az EU gáztámogatására és a szankciók fenntartását segítő alapra.


A német némán elővett egy százeurós bankjegyet, és átnyújtotta a csaposnak. A pultos elvette a pénzt, betette a pénztárba, de 10 eurót visszaadott.


A német össze van zavarodva


- Várj, 100-at mondtál - 100-at adtam. Miért adsz vissza 10 eurót?


- Nincs sör …

2022. jún. 5. 15:29
 2/21 anonim válasza:

Nem.

Van beszélgető partnerem több is.

Boldog vagyok.

Nem vagyok szomorú.

Nem érzem magamat magányosnak.

Néha belefutok jó levelező társakba, de direktbe nem keresek.

Nem annyira akarom kiadni magamból ezeket, a problémákat megoldom, a boldogság alap nálam.

Akkor nem engem keresel, én tök jól megvagyok.


29F

2022. jún. 5. 15:40
 3/21 anonim válasza:

Ez most trollkodás?


Eddigi tapasztalataim szerint általában az ilyenek kifigurázzák a másik nyomorát, félvállról véve azt. Vagy egyszerűen csak lerendezik a beszélgetés pár klisével majd eltűnnek.

2022. jún. 5. 16:21
 4/21 A kérdező kommentje:

Ez nem trollkodás!


Aki eddig írt, annak visszaírtam. Nem figurázok ki senkit! Ez nagyon távol áll tőlem.

2022. jún. 5. 16:45
 5/21 anonim válasza:
Írhatsz, ha szeretnél, 20 éves lány.
2022. jún. 5. 18:53
 6/21 anonim válasza:
Írhatsz, ha szeretnél. Szintén 20.
2022. jún. 5. 19:17
 7/21 anonim válasza:
Csak levelezőtárs?
2022. jún. 6. 21:23
 8/21 anonim válasza:
Nekem is írhatsz ha van kedved. :) 20 éves lány vagyok.
2022. jún. 11. 02:25
 9/21 anonim válasza:

Dávid?

Ha ő az akkor tényleg nyugodtan írjatok neki, remek beszélgetőtàrs! :)

2022. aug. 26. 15:34
 10/21 A kérdező kommentje:
#9 Szia. Igen, Dávid vagyok. Köszönöm az ajánlást! Igazán jól esik :) Az ajánlatom még mindig aktuális. Bárki jelentkezését, szívesen fogadom!:)
2022. aug. 26. 18:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!