Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért baj az, ha valakivel...

Miért baj az, ha valakivel beszélgetni kezdek, nyílt lapokkal játszok és nem olyanokat írok, amiket szerintem hallani szeretne?

Figyelt kérdés
2020. máj. 15. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
A gyenge ember fél ettől. Beszéltem olyan lánnyal aki nyíltan kimondta hogy hazudjak ha akarok csak be mondjak olyat amit nem akar hallani. Ezzel el is vágta magát. Nyilván megmondtam neki és megszakítottam vele a kapcsolatot. Ez hosszú távon fárasztó és mérgező szerintem. Nemileg sajnáltam mikor utana keresett meg ilyenek, de mikor visszatértem erre a problemára még mindig maradni akart a lila ködben. Ott befejeztem végleg.
2020. máj. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hozzáteszem nem tartom magam világ keményének de elfogadom és hallani akarom a kritikát. Azérz értem el 24 éves koromra átlag családból indulva olyanokat amit a többségnek 40-es éveire sem sikerül. Nem vagyok nárc., ne értse úgy senki.


Első voltam.

2020. máj. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jo, de nem mindegy, mikor, milyen helyzetben, hogyan.
2020. máj. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igaz, van amit tényleg jobb rejteni. A lány az esetemben hétköznapi dolgok elől menekült. Az gáz volt. Nem minden esetben van ez, ezt aláírom.
2020. máj. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
Valószínűleg te az a típus vagy, aki nagyon őszintének gondolja magát, de csak simán bunkó.
2020. máj. 16. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően nem gond, ha az ember nem játssza meg magát, de a körítés igenis számít. Nem mindegy, hogy azt mondod, hogy "fú bakker de rusnya az új frizurád", vagy csak kifejezed, hogy szerinted jobban állt volna a barna hajszín. Én sem azt mondom, amit a másik hallani szeretne, nem is vagyok általában túl népszerű, kevés igaz barátom van. Akik azok, azok viszont pont azért szeretnek, mert tudják, hogy bármilyen élethelyzetben elmondom a véleményem, normális, nem tuskó formában. Nem vagyok az a típus, aki hónapokig képes közös sebnyalogatásra másokkal, ha egyszer tudom, hogy tehetne a helyzete ellen a másik. Én úgy vagyok vele, hogy mindenkinek megvan a maga keresztje. Nekem lehet, hogy ez.

Egyszer próbáltam ez ellen menni és görcsösen megfelelni valakinek. Életem legrosszabb döntése volt. Olyan lelki betegen jöttem ki abból a kapcsolatból, hogy talán a mai napig nem igazán dolgoztam fel. Én voltam a hülye, nem őt hibáztatom. Inkább legyen kevés igazi kapcsolat az életemben, de azok legyenek őszinték, akikkel elfogadjuk egymást olyannak, amilyenek vagyunk.

2020. máj. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez jó dolog, csak sokan nem szeretnek szembenézni a valósággal, és emiatt van ez a dolog. Taníthatnál erre a dologra engem is:).
2020. máj. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!