Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valakinek van kedve ismerkedni...

Valakinek van kedve ismerkedni, barátkozni?

Figyelt kérdés

Elég nyitott vagyok, szeretek beszélgetni. 16 éves, Budapesti lány vagyok. Érdekel a zene, könyvek, sorozatok stb. igazából bármire nyitott vagyok. :)


Szeretem a kicsit elvont, különleges embereket. Ha barátkozni szeretnél a nemed és korod mindegy, viszont, ha ismerkedni akkor fiú legyél és ne legyél több 20-nál légyszi<33


Ha szimpi vagyok írj, és beszélhetünk instán!


2022. jún. 23. 16:47
 1/8 anonim válasza:
Nekem írhatsz
2022. jún. 23. 16:54
 2/8 anonim válasza:
nekem is írhatsz ha gondolod (19/F)
2022. jún. 23. 16:55
 3/8 anonim válasza:
Barátkozásnál is korlát a 20 év?
2022. jún. 23. 18:25
 4/8 anonim válasza:
Tegnap még 16 volt a felső korhatár, úgy érzem, hamarosan eljutunk a 27hez ;)
2022. jún. 23. 19:14
 5/8 anonim válasza:

Kedves kérdező,

kicsit meglepődtem, mert tegnap pontosan ezzel a szöveggel írtam ki én is egy kérdést, amin te csak is a korhatárt változtattad meg. Szó szerint kimásoltál mindent, ami elég furcsa, tekintve, hogy nem lehet ugyanolyan a személyiségünk.

Szóval kérlek, máskor, ha kiírsz egy kérdést, ne lopd el más sorait!

Egyébként egy 5 percnél többet nem vesz igénybe a kérdés megfogalmazása sem.

Köszi!

2022. jún. 23. 19:45
 6/8 anonim válasza:
#5-ös vagyok, tehát nem csak a korhatárt, de remélem érted mire célzok.
2022. jún. 23. 19:47
 7/8 anonim válasza:
Sziaa, én jelentkeznék barátkozásra, ha még szabad 🙂
2022. jún. 24. 00:19
 8/8 anonim válasza:

Én fiúként csak egy jó tanácsot hagyok itt neked: Óvatosan legyél nyitott 16 évesen, főleg ezen az oldalon, mert sokan félreértelmezhetik az ilyen kijenlentéseket :)

Sok sikert 😁

2022. jún. 24. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!