Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogyan barátkozzak egy új...

Hogyan barátkozzak egy új osztályban?

Figyelt kérdés
Át fogok menni jövőre egy új suliba, mivel az előző osztályban nem fogadtak be, konkrétan ignoráltak. Olyanokra lennék kíváncsi, hogy miről beszélgessek velük, mikor menjek oda hozzájuk. Próbálom majd magamat adni, azt szokták tanácsolni. Csak már nem vagyok magamban biztos, mivel az előző osztályban nem voltam nekik szimpatikus, biztos, mert ki is beszéltek.
2022. jún. 24. 00:06
 1/8 anonim válasza:
Sehogy, ne szólj senkihez. én is így csináltam
2022. jún. 24. 00:51
 2/8 anonim válasza:
Nem a sulin belül kell barátkozni. Ugye ott sok ember van, biztos lesz olyan akivel nem leszel jóban, de valaki akivel te jóban vagy jóba lesz vele és ebből konfliktusok lesznek. Inkább sulin kívül barátkozz, egy-egy emberrel, tehát ne olyanokkal akik ismerik egymást is. Nekem ez vált be.
2022. jún. 24. 08:18
 3/8 anonim válasza:
legegyszerubb a padtarsaddal szoba elegyedni
2022. jún. 24. 12:31
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak nekem muszáj legalább két-három ember akivel az osztályban jóba vagyok, mivel az előző suli alatt olyan durva szorongásom lett, hogy azt senkinek sem kívánom. Szóval mindenféleképpen kéne valami olyan tipp, amivel tudnék az osztályban barátokat vagy legalább olyanokat embereket "szerezni" akikkel tényleg tudok beszélgetni.
2022. jún. 24. 15:28
 5/8 anonim válasza:

De akkor miért nem próbálkoztál barátkozni sulin kívül?

Amúgy meg bocs, de ne hidd, hogy csak azért, mert új vagy, mindjárt körül fognak rajongani.


Amúgy meg a jó humor segít a legtöbbet. Nem az erőltetett ezeréves betanult százszor elsütött idétlen viccek, hanem a spontán jó viccek.


A nagyon szorongó emberek hajlamosak arra, hogy szívességekkel vágódjanak be másoknál, de ezzel csak óvatosan, mert könnyen az lesz a vége, hogy csak kihasználnak. Egy-két szívesség oké, de aztán jelezd, hogy a kölcsönösség híve vagy, és akkor jobban is becsülnek, ill. a szívességedet is.


Én eleinte inkább figyelnék, hogy ki milyen, persze ha adódik valami spontán lehetőség, akkor élnék vele, de nem erőltetném. Akkor látom, hogy kik azok, akikkel tudnék haverkodni, kik a bunkók, akiket inkább kerülnék.


Ha nagyon kirekesztenek, csesztetnek, stb. ne ess kétségbe, haverkodj a többi kirekesztettel, lehetnek ők is jó arcok, csak kicsit szorongók.


Ne legyél erőszakos, nyomulós, és szánalmas se. Ne panaszkodj a korábbi osztálytársakra, főleg azzal ne, hogy te milyen kirekesztett voltál.

2022. jún. 24. 20:04
 6/8 anonim válasza:
Korod, nemed?
2022. jún. 24. 21:48
 7/8 anonim válasza:
#6 Anyád neve?
2022. jún. 25. 07:31
 8/8 anonim válasza:
Legyél magántanuló, és pszichiáter kell.
2022. jún. 25. 14:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!