Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mit kellene tennem?

Szerintetek mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Van egy legjobb fiú barátom, aki mostanság főként egy lány barátjával van. Mind a ketten kolisok, így érthető a jó viszonyuk. A sráccal kb fél éve vagyunk nagyon jóban, de ez idő alatt többször éreztem azt, hogy gyengül néha a kapcsolatunk. A lánnyal sokkal boldogabbnak látom, de tudom, hogy nem tetszenek egymásnak, mivel mind a kettőjüknek más jön be.

Más, ilyen erős fiú barátságom nem igazán van, újakat kiépíteni igyekszem, de nem tudom, hogy ki kellene e tartanom mellette, mert ahogy írtam, már többször gyengült a viszonyunk. Ti mit csinálnátok?



máj. 14. 07:40
 1/2 Chris899 válasza:
Feltételezem a kérdező nő. Én voltam kollégista, és nagy határok húzódtak az ottani éveimben; volt egy iskolai, és egy kolis életem, közösségem, konkrétan két külön hely. Ha kolis, nem biztos hogy tudsz vele sok időt tölteni, pont ezért. Hogy mit tundál csinálni? Kezdeményezel, néha-néha adsz neki ötletet hogy menjetek el valahova, akár csak ketten vagy ismerd meg a baráti társaságát! Ha viszont nem él ezekkel a lehetőségekkel, lehet hogy nem is szabad már erőltetni mindezt.
máj. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Senior Séf ***** válasza:
Te komolyan azt gondolod, hogy Evolúció bácsi azért választotta külön a nemeket, hogy BARÁTKOZZANAK egymással?
máj. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!