Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Szegeden hol lehet haverkodni?

Szegeden hol lehet haverkodni?

Figyelt kérdés

Van már egy kisebb barati köröm akikkel eljárok inni stb , de úgy érzem szeretnék több embert megismerni , főleg hogy amióta elballagtam az osztályommal nem is nagyon beszélek hiszen sose jöttünk ki annyira jól. Nem szeretek eljárni nagyobb buli helyekre inkább beülős vagyok ott meg szerintem elég nehéz spontán haverkodni. Szerintetek ? Barátkozos oldalak is jók , de inkább személyes. (facebookon már kerestem , de inkább időseket találtam csak )


19/L



2022. jún. 29. 19:32
 1/4 anonim válasza:
kocsma
2022. jún. 29. 19:46
 2/4 anonim válasza:

nem tudom, mit értessz "idősek" alatt, de ha már az ilyen 29-30 éveseket is annak vesszük, akkor valójában nem csoda, hogy ebbe a korosztályba botlassz. szerintem a korosztályodban ritka a valódi ismerkedés. ahogy te is mondod, neked is több kisebb baráti köröd van. suli, sport vagy egyéb hobbi kapcsán teszik gondolom ki ezek a köröket, mert ugye magától kialakul, egyéni baráti kapcsolatok viszont ritkák. az idősebb korosztályoknál meg már végbement az a folyamat, ami nálad most kezdődik, hogy az egykori sulis baráti körök végérvényesen eltűntek, mindenki máshova kerül, dolgozik, családot alapít, egyetemre jár stb. és ők már célzottan inkább az egyéni kapcsolatokat keresik.


szóval az a lényeg, hogy neked nehezebb dolgod van. sokan szokták hasonló kérdéseknél tanácsolni, hogy valami hobbi vagy elfoglaltság kell, ahol tudsz megismerkedni hasonló érdeklődésű emberekkel...de ez se sokkal könnyebb, mint beülős helyeken :D

2022. jún. 29. 21:34
 3/4 Zsolt1125 válasza:

Hasonlót tapasztaltam én is, mikor elballagtam sajnos. Barátkozni sok helyen lehet.

Én például a szegedi Füvészkertbe sokat járok.

De a városban is sokat biciklizgetek.


21/F

2022. júl. 2. 12:18
 4/4 anonim válasza:
En meg a vadasparkba. Ott beszelgethetek az allatokkal.
2022. júl. 2. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!