Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, ti szívesen haverkod...

Kamaszok, ti szívesen haverkodnátok olyan emberrel, akinek nincsenek haverjai, barátai egyáltalán?

Figyelt kérdés
Vagy ez a dolog, hogy nincsenek kapcsolatai, ez gyanakvásra késztetne titeket, hogy akkor talán nincs valami rendben vele?
2015. aug. 30. 10:57
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

akik népszerűek és rengeteg barátjuk van, azok szívesen haverkodnak az ilyen típusú emberekkel is.

a nyitottság ,szoializáltság ebben is megmutatkozik.

2015. aug. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha neked szimpi akkor haverkodj vele. Tök mindegy más mit gondol. AZtán majd eldöntöd hogy bírod-e vagy sem a gyereket.
2015. aug. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem ismerem, akkor honnan tudnám hogy vannak-e haverjai?
2015. aug. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze, lehet azert mert nekem sincsenek haverjaim, de simán. :)
2015. szept. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sosem az alapján válogattam meg a barátaimat, hogy hány más barátja van. Ha szimpi, akkor kezdeményezek. Más tészta, hogy nyilván nem ok nélkül nincsenek barátai. Persze ettől még lehet szimpatikus. :)
2015. szept. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát ez attól is függ, hogy miért nincsenek barátai.

Lehet, hogy csak nagyon visszahúzódó, eddig sokat bántották, de alapvetően egy kedves ember, és a megfelelő társaságban "kinyílik".

De az is lehet, hogy egy nyavalygógép, vagy képtelen a normális társas kommunikációra, esetleg baromi rosszindulatú, negatív ember, ilyesmik.

Bár azt hiszem, ha egy új emberrel ismerkednék meg, akkor az egy olyan helyzetben történne, ahol nem feltétlenül veszik körül a barátai, tehát első blikkre nem is biztos, hogy kiderülne, hogy magányos. Így én inkább azt mondom, hogy az első benyomás alapján döntenék és hallgatnék a megérzéseimre, aztán ha szimpatikus, barátkozzunk, ha nem, akkor meg felejtős.

(Bár azt hozzá kell tennem, hogy én már nem vagyok kamasz, csak érdekesnek találtam a kérdést.)

2015. szept. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!