Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Budapestről meleg barátokat?

Budapestről meleg barátokat?

Figyelt kérdés

Ne haragudjatok légysziii nagyon magányos vagyok egyedül vagyok és néha ez ki jön keresek barátokat 25 éves korig akik normálisak, lehet elmenni mindenfele hülyülni, kirándulni stb ....


Én rolam majd üzibe elmodok mindent, sajnos így alakult minden egyedul maradtam:/


Igaz hogy mennek en minden fele de eleg vissza fogott is vagyok ... Ahol sokan vannak :D


Léccci valaki ismerjen meg kérlek szépen!


🥺🥺🥺🥺🥺


2022. jún. 30. 22:52
 1/8 anonim válasza:
menj fel tinderre
2022. jún. 30. 23:15
 2/8 anonim válasza:
Nincs valami hobbid? A vele kapcsolatos csoportokban könnyebb barátkozni, van közös téma is
2022. jún. 30. 23:39
 3/8 anonim válasza:

Szia, én jó ideig nem leszek híve kimozdulni társaságban :)

Viszont ha magad alatt vagy, írj nyugodtan.

Buzulás az nuku, csak akkor vagyok meleg mikor süt a nap és forr a vérem 😂

De ha nem az ágytorna részleteket hozod fel témának,kicsit sem zavar :)

Nekem is ideje szocializálódnom, aki gondolja írjon :)

2022. júl. 1. 00:04
 4/8 A kérdező kommentje:
A tinder és a társkeresők sajnos = nulla... csak a kamusok vannak, meg a találkozni nem merők.. Nem érdemes bele fektetni a pötyögtetésbe 10-20 percnél többet... :((
2022. júl. 1. 00:16
 5/8 anonim válasza:
Hali, írj ha gondolod... ☺️
2022. júl. 1. 06:16
 6/8 anonim válasza:
Grindert tedd fel aztán legyen sok türelmed hozzá . Sokáig én is keresgéltem mert egy fwb lenne a legtökéletesebb talán a lelkemnek , de nem tudom elnapoltam a dolgot . Ha gondolod beszélgethetünk . Igaz 28 vagyok .
2022. júl. 1. 07:06
 7/8 anonim válasza:

Értelmesebb meleg barátnak én is örülnék.

Akivel járhatnánk sokat a természetet !


53/Bp

2022. júl. 1. 10:16
 8/8 A kérdező kommentje:
Most hétvege valami program egy Budapesti sráccal ? :)))) 🥺🥺🥺🥺🥺
2022. júl. 1. 15:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!