Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » 30 feletti, nem-akciómániás...

30 feletti, nem-akciómániás animések! Van kedvetek privátozni velem? 40 feletti animés férfi vagyok, a felnőtt lélektaniak, elvontabbak a kedvenceim.

Figyelt kérdés

Persze bármilyen életkorúval és neművel szívesen levelezem, azonban könnyebben megértetem magam a generációmhoz közelebbiekkel, akik között eddig sajnos alig akadtam eddig animésre.

Viszont ha lehet, olyanok írjanak, akik nem shounen mániások, nem az akcióközpontú animéket kedvelik.

Tehát tőlem távol áll a Naruto, Dragon Ball, Attack on Titan, Tokyo revengers, Platinum End...

Az akció animéken kívül bármire nyitott vagyok, ami tartalmas. A sok akció egy alkotásban nem hagy elég teret a lelki mélység kibontakozására, sajnos.

(Viszont a félig akciós anime nem gond számomra, ha tartalmas, elmélyült.)



2022. júl. 4. 17:14
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Az ismerkedés/barátkozás részre írtam ki, majd technikai hiba miatt újra kellett bemásolnom a kérdésemet, ekkor viszont már az animék részen kötött ki a kérdésem... De így se rossz, ha ez is szabályosnak számít.
2022. júl. 4. 17:15
 2/13 anonim válasza:
mondj példákat
2022. júl. 4. 17:21
 3/13 A kérdező kommentje:

A kedvenceimre? Sorolok néhányat azok közül, melyek egy részében ugyan akció is jellemző, de mégis inkább lélektani, valamilyen szinten:


Angel Beats

Kokoro Connect

Psycho-Pass

Happy Sugar Life

Gunlsinger Girl 1. évad

Satsuriku no tenshi

Serial Experiments Lain

Clannad After Story

Air

Yakusoku no Neverland 1. és 2.

Shoujo Shuumatsu Ryokou

Eve no jikan (minisori)

Orange

Anohana

Hotarubi no mori e (animemozi)

Planetarian - Chiisana hoshi (minisori)

Tenshi no tamago (animemozi)

Beastars 1. és 2.

Death Note

Elfen Lied

Boku dake ga inai machi

Death Parade

Gakkou Gurashi

Higurashi no naku koro ni 1. és 2. (Kai)

No.6.

Madoka magica

Charlotte

2022. júl. 4. 17:32
 4/13 A kérdező kommentje:

Érkezett egy privát, ebből vélem, hogy talán félreérthető a kérdésem!

Én ISMERKEDNI, BARÁTKOZNI, LEVELEZNI (privát) szeretnék.


Valaki nyomjon rá, kérem, a "rossz kategóriában van a kérdés" gombra!

Köszönöm a moderátoroknak, ha átteszik az ISMERKEDÉS/BARÁTKOZÁS részre! :)

2022. júl. 4. 17:44
 5/13 anonim válasza:
Attack On Titan is érdekes lehet, nem?:)
2022. júl. 8. 14:01
 6/13 A kérdező kommentje:

Kérlek, előző, ha már válaszolsz, legalább olvasd el a kiinduló kommentem (adott esetben legalább az utolsó mondataimat is):


Írtam:


"Tehát tőlem távol áll a Naruto, Dragon Ball, Attack on Titan, Tokyo revengers, Platinum End..."

2022. júl. 8. 22:07
 7/13 anonim válasza:
Bocsi, nem mindenki szereti és érti! :)
2022. júl. 9. 16:44
 8/13 A kérdező kommentje:

Mit nem ért, mit nem szeret? :) Oké, a Titánba csak belenéztem, de állítólag akciódús, az meg nem asztalom.

Itt kérem, diktatúra van, mégpedig a hegyekben! :P Jóhogy, hiszen diktafonnal túrázom a hegyekben. ;-)


Na, komolyra fordítva, ha valaki a komolyabb animélet kedveli, írjon, légyszi! :) Akár privit. A tárgyban jelezze, hogy anime, vagy valami ilyesmit. De az is jó, hogy mézeskalács, vasorrú bába, lukas zokni, vagy mittudomén. A "mittudomén" is megteszi. :)

2022. júl. 10. 00:08
 9/13 anonim válasza:
"Bocsi, nem mindenki szereti és érti! :)" Már bocs, de az Attack on titanon csak az nem látott át aki csukott szemmel nézte. Túldrámázott, kiskamaszoknak szóló cucc. Csak azok szállnak el tőle hogy hú de mély mondanivalója van...
2022. júl. 11. 16:11
 10/13 anonim válasza:

9. Mangát láttál esetleg? Nem hinném hogy itt kellene szidni egy animét, egyébként sem szidom a te kedvencedet:)


Ez meg inkább gyerekes viselkedés.. xd

2022. júl. 11. 16:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!