Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » 30 feletti, nem-akciómániás...

30 feletti, nem-akciómániás animések! Van kedvetek privátozni velem? 40 feletti animés férfi vagyok, a felnőtt lélektaniak, elvontabbak a kedvenceim.

Figyelt kérdés

Persze bármilyen életkorúval és neművel szívesen levelezem, azonban könnyebben megértetem magam a generációmhoz közelebbiekkel, akik között eddig sajnos alig akadtam eddig animésre.

Viszont ha lehet, olyanok írjanak, akik nem shounen mániások, nem az akcióközpontú animéket kedvelik.

Tehát tőlem távol áll a Naruto, Dragon Ball, Attack on Titan, Tokyo revengers, Platinum End...

Az akció animéken kívül bármire nyitott vagyok, ami tartalmas. A sok akció egy alkotásban nem hagy elég teret a lelki mélység kibontakozására, sajnos.

(Viszont a félig akciós anime nem gond számomra, ha tartalmas, elmélyült.)



2022. júl. 4. 17:14
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Nem gondolom, hogy a 16:11-es válaszoló szidott volna bárkit, vagy bármit is. Elmondta a meglátását. "Kiskamaszoknak": ez egy korosztályos megjelölés. Ez a véleménye. "Túldramatizált, könnyen átlátható": ez is egy vélemény. Nagyjából megfelel a kifejezés a melodrámának. Ha esetleg téved, tévedni emberi dolog. valamint személyesen neki nem tetszett, avval nincs semmi gond.


De én nem vélem azt, hogy szidott volna bárkit, vagy bárkit.


Vagy véleményt senki nem írhat? Szerintem írhat.

Ha kötözködött volna, nekem se tetszene, de nem kötözködött.


Például ha valakinek nem tetszik egy anime az általam felsoroltakból, nyugodtan megírhatszja, de csak akkor ha kifejti egy kiscsit, miért nem tetszik neki.


Én viszont nem láttam az Attack on titan sorozatot, csak az első részét, plusz jellemzést, hoyg állítólag akciódús. Ez az oka, hoyg nem néztem meg, csak az első részét, mert az én ízlésemnek nem felel meg az aikciódús.


De így nem is ítélem meg az Attack on Titan-t. Mivel nem ismerem. Csak nem kaptam hozzá kedvet megnézni.


Ha részben akció egy anime, de nem azon van a hangsúly, az már lehet érdekes számomra, feltéve, hogy kifejezetten pszichologizáló, mélylélektani, és/vagy elvont.

2022. júl. 12. 20:49
 12/13 anonim válasza:

Kedves Kérdező! Véleményt kulturálisan illik írni, legye az bárki, aki mondja. :)


Szép napot!

2022. júl. 13. 08:19
 13/13 A kérdező kommentje:
(Nem szeretném magam ismételni, csupán halkan megjegyzem, mintha Besenyő Pista bácsi viharzott volna errefelé...)
2022. júl. 14. 18:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!