Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Szorongással és szociális...

Szorongással és szociális fóbiában szenvedő személyek ! Kinek van kedve barátkozni és találkozni ?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! 25 éves vagyok ,

generalizált szorongásom és szociális fóbiám van . Ezért elsősorban hasonló " barátokat " keresek , akik tenni akarnak ez ellen és javulni szeretnének . Lényegtelen hogy férfi vagy nő .


( Fontos ! ) Legyél vevő a poénokra , mert rosszban leszünk !! :)


Veszprém megyében élek ( szóval még egy Pesti találkozó is belefér )


Fontosnak tartom az emberi kapcsolatokat . Az iskolában szerzett barátok mai napig jelen vannak az életemben. A szorongást sokszor próbálom a humor mögé elrejteni .

Ha van rá lehetőségem szívesen megyek :


fesztiválra ( Balaton sound és társai isten ments )


kirándulásra ( városon kívül is )


tollaslabdázni ( vèrremenő küzdelem )


Az itthon töltött szabadidőmben videójátékozni szoktam .( Régen Lol , most már csak a ps5 )


Szerintem első körben ennyi elég is . Elnézést ha kicsit keszekusza lett az írásom . Eleinte 2 mondatban gondolkodtam aztán ez lett a vége :D



2022. júl. 28. 12:30
1 2
 1/12 anonim válasza:
Akkor milyen fesztiválra mész szívesen?
2022. júl. 28. 18:34
 2/12 anonim válasza:

Szia 35 vok és én is hasonló cipőben jártam a te korodban.

Az én barátaim is még az iskolából kerültek ki és mai napig napi kapcsolatban vagyunk 15+ éve. Én úgy tekintek rájuk mint egy 2. család. Persze én is magányos vagyok néha és ez miatt késztetést is érzek, hogy új emberek felé nyissak de azért mára már próbálom nem túlgondolni a dolgokat.

2022. júl. 29. 07:47
 3/12 A kérdező kommentje:

#1 : Rockmaraton például :D


#2 : Sajnos még hajlamos vagyok túlgondolni a dolgokat , remélem idővel változni fog . Attól függetlenül még 35 évesen is lehet új emberek felé nyitni . :)


Legalább neked is ott vannak az iskolás barátok . Ezt jó hallani ! :D

2022. júl. 29. 08:20
 4/12 anonim válasza:
Le kell tenni a csába a kocka dolgokat. De azonnal! Nekem ez segített és hosszútávon megoldást jelent. Mondjuk ha nem jársz el akkor megette a fene de egy jó irány első körben.
2022. júl. 29. 12:18
 5/12 anonim válasza:
Szia! Velem is baratkozhatsz. Pesten elek igazabol. 27/L
2022. júl. 29. 12:50
 6/12 anonim válasza:
Én rockmaratonra se mennek el. Túl sok az ember. Engem ez zavar egy fesztiválban,bármilyen zenei stílusról is van szó. Illetve,hogy nincs egy menedék,ahová el lehetne menni,ha az embernek kicsit elege van az egészből.
2022. júl. 29. 13:43
 7/12 A kérdező kommentje:

#4. Igazad van . Sajnos a kocka dolgok csak ideiglenesen tudnak segíteni . Hosszútávon nem megoldás.


#5 Levél elküldve


#6 teljesen mértékben megértelek . Szerencsére nekem ott voltak a gyerekkori barátaim , így elviselhető volt . Talán nálad is csak ez hiányzik . A megbízható barátok . Utána már nem is foglalkoznál a többi emberrel .

2022. júl. 29. 23:09
 8/12 anonim válasza:
Egyel rendesen es elmulnak a "beteg"segeid.
2022. júl. 31. 06:27
 9/12 anonim válasza:
Nem, nem a barátok hiánya miatt, hanem az emberek tömege miatt nem érzem jól magam ilyen helyeken. Fullasztó érzés ha ennyien vesznek körül.
2022. júl. 31. 10:51
 10/12 anonim válasza:

Szia, kicsit hasonló cipőben járok mint te. Igaz nekem az utóbbi időben sikerült a szorongásomat mérsékelni de még nem az igazi. Veled ellentétben nekem az iskolai barátok kimaradtak, helyette a kiközösítés volt. 😕

Így hát még az első barát várat magára 23 éves koromban. Ha van kedved írhatsz rám, csak egy apró bökkenő van hogy Hódmezővásárhelyen lakom ami elég messze van Veszprém megyétől. 😐

2022. júl. 31. 23:48
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!