Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak appok ahol külföldi...

Vannak appok ahol külföldi magyarokat ismerhetnék meg?

Figyelt kérdés
Vagy hol kéne kutatnom utánuk? Nekem egy ilyen ismerősöm sincs, de lehet a távolabbi jövőben nyugatabbra költöznék és szeretném ha legalább valami levelező viszonyom lenne egy-két emberrel.

2022. aug. 1. 17:26
 1/6 anonim válasza:
Fb csoportok
2022. aug. 1. 18:56
 2/6 BeefEater válasza:
Itt is vagyunk sokan, ha konkrét kérdésed van nyilvánosan is felteheted, hátha másnak is segít.
2022. aug. 1. 18:57
 3/6 anonim válasza:
FB csoportok. Amúgy én pl Hollandiában élek
2022. aug. 1. 21:41
 4/6 A kérdező kommentje:
És ezekben a csoportokban lehet ismerkedni, barátkozni? Vannak fiatalabb tagok is a csoportokban?
2022. aug. 1. 23:48
 5/6 anonim válasza:

persze, rengeteg ember van, aki folyton haverokat meg kapcsolatokat keres, mert majd azok jól elintéznek neki mindent amikor kiköltözni lesz kedve. fiatalok, idősebbek, nők-férfiak, van minden.

a minőségük más kérdés.

én elvből nem ismerkedem olyanokkal, (és pls ne vedd magadra, mert tudom hogy te vagy az az egy, aki nem olyan mint az összes többi,) akik még nincsenek kint, mert vagy megkísérelnek lehúzni, vagy belekevernek valami hülyeségbe. vagy legalábbis megpróbálják.

2022. aug. 2. 16:42
 6/6 anonim válasza:
Én is a facebook csoportokat javaslom. Üdv Franciaországból.
2022. aug. 3. 02:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!