Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Nehéz időszakon mész keresztül...

Nehéz időszakon mész keresztül, vagy csak magányos vagy? Szeretnéd valakinek kiönteni a lelked?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Bárki írhat, kortól, nemtől függetlenül, aki úgy érzi szeretné megosztani velem a történetét. Szívesen meghallgatok mindenkit, és amennyiben tudok, megpróbálok tanáccsal szolgálni.

Tegyük szebbé egymás napját azzal, hogy egy jót beszélgetünk!

Mielőtt bárki azt írná, hogy troll kérdés, nem az. Minden szót komolyan gondolok. Mindenkinek visszaírok!

24/F



2022. aug. 10. 19:22
1 2 3 4
 1/37 anonim válasza:
Beszélgetni nincs kedvem, írni se nagyon. Ettől függetlenül legyen szép napod! 🤗❤️
2022. aug. 10. 19:30
 2/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!😊 Viszont kívánom!
2022. aug. 10. 19:34
 3/37 anonim válasza:
Én most egy elég nehéz időszakon megyek keresztül. Szívesen beszélgetnék erről is akár, vagy bármiről igazából.
2022. aug. 10. 20:42
 4/37 A kérdező kommentje:
#3 Írtam neked!
2022. aug. 10. 20:54
 5/37 anonim válasza:

Szia!


Ha van kedved, beszélgethetünk.

2022. aug. 10. 21:39
 6/37 A kérdező kommentje:
#5 Szia! Nagyon szívesen. Írtam neked is.
2022. aug. 10. 21:41
 7/37 anonim válasza:
Rám mersz írni?
2022. aug. 10. 22:37
 8/37 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Milyen életpályára készülsz? Mi a célkitűzésed, mi motivál abban, hogy segíts másoknak?


Tudnál konkrét meghatározást írni?

2022. aug. 11. 07:35
 9/37 A kérdező kommentje:

#7 Írtam :)

#8 Tűzoltónak készülök( jelenleg még mást dolgozom)

Nekem ettől lesz boldog egy napom, ha segíthetek másoknak. Sok ember annyira magányos, hogy nem tud senkivel se beszélni. Rajtuk szeretnék segíteni, és meghallgatni őket. Engem ez tesz boldoggá, ha tudom, hogy segítettem valakinek pár jó szóval.

2022. aug. 11. 08:01
 10/37 anonim válasza:

Anyai nagypapám tűzoltó volt, de egész életemben csak egyszer láttam, 5 évesen a munkahelyén. (Nehéz családi történet.)


Azért dilemmázok a kapcsolatfelvétellel kedves kérdező, mert pontosan kétszer 24 éves vagyok - nagyon nagy a korkülönbség. A hölgyek táborát erősítem. Átmenetileg érzem magam krízishelyzetben, mert az összes ismerősöm egy időben nyaral.


Szerintem a középkorúak lehetnek a leginkább kritikus életszakaszban tömegesen akár. (Elromlott házasság vagy élettársi kapcsolat, felnövekvő, "kirepülő" gyerekek - vagy pedig leszármazottak nélkül a munkájuknak/élethivatásuknak éltek.)


Megpróbálhatunk privátban levelezni, ha gondolod. Max. esetleg hosszabb távú barátságot tudok elképzelni ekkora korkülönbséggel.


8-as válaszoló voltam.

2022. aug. 11. 08:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!