Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Idegesít ha motorral mész...

Idegesít ha motorral mész valakihez és az kivétel nélkül mindig kárál, hogy jajjj ez milyen meg olyan veszélyes, miért motorozol?

Figyelt kérdés

Egy két ismerős ha meglát motorral rákezd:

Nem félsz?

Jajjj most ez is volt egy balaset!

Ne motorozz mert veszélyes!

Stb stb


Ez már olyan szinten idegesít, hogy az egyiket elkuldtem forró övi éghajlatra.

Értem én, hogy féltenek, de ez, hogy sulykolják belém már kibírhatatlan



2022. júl. 31. 10:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Na nekem nem mondani kellett, én megoldottam, hogy ne motorozzak. :D

Felnyaltam fél Budafokot, 5 órán át legóztak rajtam a sebészeten.

Tudom, idegesít, de azé elmondtam. :)

2022. júl. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 veterán vas ***** válasza:
100%

Kerülni kell az ilyen embereket.

(nekem is van hasonló ismerősöm ezer....)


Amenniyben föltétlenül szükséges a diskurzus, az elején szögezd le:

nem azért jöttem, hogy a motorozásról beszélgessünk.

2022. júl. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Megmondanám neki, hogy oké igazad van, akkor nem jövök többet :D
2022. júl. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom van jogsid a motorra. Te meg mondhatod nekik, hogy megtanítottak téged motorozni, úgy ahogy őket autót vezetni. Amúgy meg naponta több autót törnek sz@rrá és halnak meg benne mint motort. A rizikó itt is ott is megvan.
2022. júl. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

engem is idegesít

te meg hozd fel ilyenkor hogy a cigi/alkohol vagy ami éppen aktuális milyen veszélyes meg káros minek szívja, nekem bevállt eddig

2022. júl. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

1# Nem ez zavar, örülök, hogy "összeraktak".

Az zavar ha valaki nem áll le a témával ismétli és olyan szinten mondja mint ha azt akarná, hogy haza már gyalog menjek és hagyjam nála a mocit.

Mit gondolnak? Elmondja 100X és akkor ha nincs semmi bajom annyit tud mondani "na szerencséje volt" ha pedig lezúzom magam akkor ő a főokos "na ugye én mindig mondtam..."

A joszándékú mondásokkal nincs bajom, bár azal is a tele van a padlás. Az a gondom ha valaki nem áll le.

Igen! Én is tudom, hogy veszélyes üzem, de ez van..... Aki motorozik megéri, nem könnyű letenni.

2022. júl. 31. 21:12
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem el kell engedni a füled mellett, max megjegyezni, hogy az aknamentesítés is veszélyes, és bizony valaki szakmanak valasztja...

Amikor először erkeztem motorral egy ismerőshöz megkérdezte h meguntam-e az eletemet. Mondom aha. Kész lapoztunk.

Ne szívdd mellre.

2022. júl. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!