Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Ki akar velem barátkozni?...

Ki akar velem barátkozni? Szeretem az állatokat, rendszeresen iszok sört, dolgozni már nem fogok soha, szeretek zenéket hallgatni.

Figyelt kérdés

2022. aug. 11. 16:50
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
Mi okból nem fogsz már soha dolgozni? 25/F
2022. aug. 11. 17:03
 2/29 A kérdező kommentje:
Hát volt vagy 7 munkahelyem, de mindenhol csak hónapokat sikerült dolgoznom. Minden munkahelyet ott hagytam, volt ahol a főnök asszony volt hülye, volt, ahol köcsögök voltak velem a kollégáim közül páran, meg amúgy sem vittem sokra az életben, szóval már meguntam a munkahelyeket.
2022. aug. 11. 17:07
 3/29 A kérdező kommentje:
Meg nekem amúgy is csak közmunka, meg betanított munka jött össze, mert nincs diplomám, meg szakmám. Jó mondjuk arról, hogy nem tanultam ki szakmát arról én tehetek, no, de sosem érdekelt különösebben semmilyen szakma. Ahhoz meg nem volt elég eszem, hogy fősulira, vagy egyetemre menjek, mert a gimnáziumot is csak éppen, hogy elvégeztem.
2022. aug. 11. 17:10
 4/29 anonim válasza:
Lelkitársammá váltál most... én is unom az egészet, holnaptól cseszek bemenni melózni (csak tudnám, ki fog eltartani 🤣)
2022. aug. 11. 17:12
 5/29 anonim válasza:
Nem lehetsz annyira sík hülye, az írásod elárul :D
2022. aug. 11. 17:16
 6/29 A kérdező kommentje:
Hát engem anyám eltart, meg van, hogy apámtól kapunk pénzt, aztán van öreg rokonom, aki, ha meghal, majd hagy ránk pénzt, meg anyám is, ha egyszer meghal, akkor biztosító fizet utána 5 milliót, oszt ennyi. Meg amúgy le vagyok százalékolva és van egy kevés pénzem abból, amit kapok most, hogy nem dolgozok.
2022. aug. 11. 17:16
 7/29 A kérdező kommentje:
Nem vagyok sík hülye, de tanulással mindig volt problémám. A matekból, meg a kémiából, fizikából, idegen nyelvből mindig gyenge voltam. A történelem volt a kedvencem, abból jó voltam, mert érdekel a múlt, könnyen megjegyzem a történelmi eseményeket, meg olvasni mindig szerettem történelmi témájú könyveket.
2022. aug. 11. 17:19
 8/29 anonim válasza:
Egy senkiházi vagy. Normális ember ha munkanélküli nem mond ilyeneket, hogy anyám eltart meg van idős rokonom aki ha meghal hagy ránk pénzt. Hanem keresi a munkahelyet, állásinterjúkra jár.
2022. aug. 11. 17:35
 9/29 anonim válasza:

Anyád remélem egy rohadt ötforintost nem hagy rád... hogy van képed így beszélni róla?

Merem remélni hogy troll vagy

2022. aug. 11. 17:52
 10/29 anonim válasza:

Annyi felnőttképzésből lehet válogatni, mint égen a csillag. Olyan nincs, hogy semmi nem érdekel, csak eddig még nem néztél körül alaposan. Szánd rá az időt, most úgy gondolom, ráérsz. Nem csak közmunka/betanított munka létezik a világon. Az írásod alapján van eszed, csak nem használod. Ha anyuddal történik valami, bszhatod, a hipotetikus örökségre nem alapoznék, és ha meg is kapod, nem egy akkora összeg az az 5 misi, hogy az kitartana életed végéig.


(Én is ilyen voltam ám fiatalon, évekig csak otthon feküdtem... majd egy nap éreztem, hogy ez nem oké, 25 évesen leérettségiztem, pár évre rá nyelvvizsgáztam, utána okj, most van egy fsza munkahelyem és nem szorulok rá senkire. De tényleg már ember, kezdj el élni, a döntés a te kezedben van.)

2022. aug. 11. 17:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!