Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Nemrég költöztem Budapestre...

Nemrég költöztem Budapestre és azt tapasztalom, hogy nem egyszerű barátokat találni. Nem ismerek itt senkit, de itt tervezem az életemet hosszú távon. Van ötletetek, miként lehet ismerkedni? Hova érdemes elmenni?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, itt mindenkinek megvan a saját zárt köre és új embert barátnak nem akarnak bevenni, mert az plusz idő/energia.


31/F



2022. aug. 21. 20:55
 1/9 anonim válasza:
Munkahelyi kollégák pl.
2022. aug. 21. 21:10
 2/9 anonim válasza:
Ha érdekel a sport,csatlakozz egy egyesülethez. Pesten mindenki bizalmatlanabb, egy baratsaghoz több idő kell és közös élmények. Ha többször jársz ugyanoda, megismernek, nyitottabbak lesznek. Ha új lakó vagy, a szomszedokhoz csengess át bemutatkozni, tőlük is kerhetsz tanácsot.
2022. aug. 21. 21:24
 3/9 anonim válasza:
Sport, klub, hobby, kirándulás, kollégák......
2022. aug. 21. 21:25
 4/9 anonim válasza:

Még pestieknek is nehéz barátkozni,én le is mondtam róla.

Általában a legtöbben barátkozás alatt lelki szemetest keresnek,akire rázúdítják összes bajukat, vagy szexelni akarnak,csak nem direkt mondják ki.


Bpesti F

2022. aug. 22. 05:15
 5/9 anonim válasza:

A budai rész annyira "elit", hogy gyakorlatilag még az egyházak sem akarnak jótékonykodni - mélyebb krízishelyzet esetén sem!


Itt szinte elpusztulhat mindenki, aki valamilyen okból egyedül marad, akár rövid időre is (emeleten lakó szomszéd néni tegnap szinte haldoklott.) Még csak 66 éves, kár lenne érte. Lelkiismeretes, roppant türelmes és szerény.


Kínomban már szentmisét mondattam egy olyan ismerősömmel, akivel 17 év(!) kényszerkihagyás után újra felvettem a kapcsolatot.


Felnőttkorú fia nyaralni volt a családjával (4 fiúgyermekes apuka.)

2022. aug. 22. 07:03
 6/9 anonim válasza:

Talán sportolás esetén ismerkedhetsz - én még terveztem a nyáron kimenni egy kis szabadtéri kocogásra, illetve lábizom gyakorlatra. Kültéri fitness eszközökön lehet gyakorolni.


De június 20.-án reggel akkorát estem, mint egy ringlispil. (Fülrepedés, kisműtét, kapcsok behelyezése a traumatológián.) Hát nem volt könnyű.


Én is egy haldokló idős nénit ápolok ELHIVATOTTSÁG tudatból. Annyira most nem tudok ismerkedni. Talán majd a jövő hónaptól, mert most még túl sokan nyaralnak. Covid ellenére megnyíltak a határok utazásokhoz. Mi lesz itt?

2022. aug. 22. 07:07
 7/9 anonim válasza:

Nekem fiatal nőként sincsenek barátaim. Régebben sok barátom volt, de kihullottak és nem szeretem azokat a barátságokat amik egyoldalúak.

Manapság vagy érdekből barátkoznak az emberek, vagy csak dugni akarnak. Rohadt szomorú..

2022. aug. 22. 10:21
 8/9 anonim válasza:

A munkahelyen kollégákkal kel próbálni. Vagy sportolni eljárni. Igaz nehéz barátokat szerezni. Lehet nem sikerül.

Próbálok én is de nehéz.

2022. aug. 23. 08:12
 9/9 anonim válasza:

nekem ugyan vannak barátaim, de szívesen barátkozom kedves, elfogadó, figyelmes emberekkel

29/l - budapest

2022. aug. 23. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!