Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van itt olyan érett nő aki...

Van itt olyan érett nő aki szeretne egy 18 évessel beszélgetni?

Figyelt kérdés
18 f
2022. aug. 27. 22:07
 1/5 anonim válasza:

Bocsi, hogy ide pofátlankodok, de sose értettem ezt az érett kifejezést..

23 vagyok, 15 évvel idősebb a barátnőm és sok minden eszembe jut róla, de az hogy érett az nem.. vagy mire gondolsz érett alatt? 70 felettire? 30-as, 40-es nőkkel ugyanúgy kell hülyéskedni, mint a 20-as éveikben járókkal, annyi a különbség, hogy jó esetben jobban értik a humort.

23F

2022. aug. 27. 22:24
 2/5 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van akkor idősebb nők
2022. aug. 27. 22:26
 3/5 anonim válasza:
*jobban értik a viccet / vevők a humorra. Este van már...
2022. aug. 27. 22:26
 4/5 anonim válasza:

Próbáltál már ismerkedni? Saját korosztályoddal jól kijössz?

Én sose jöttem ki a korosztályommal, ezzel szokta húzni a párom az agyamat, hogy én még nála is idősebb vagyok.. Első két barátnőm fiatalabb volt tőlem 1-2 évvel, idegeimre mentek a hülyeségeikkel, így gondoltam más vizekre evezek. Barátnőmről azt hittem max 5 évvel idősebb tőlem, amikor megismertem a munkahelyemen, mert elég fiatalos a külseje és a viselkedése is. Gondolom vannak más típusú 40-hez közeli nők is.

Légy laza, kommunikatív és magabiztos, sok sikert!

2022. aug. 27. 22:33
 5/5 anonim válasza:
Anyukád nem áll szóba veled?
2022. aug. 28. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!