Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van ezzel még így valaki?

Van ezzel még így valaki?

Figyelt kérdés

Ahogy zümmög a venti, egészen olyan hangulatot idéz, mintha valami elcseszett művészfilmben lennék, ami végig nyomasztó, rossz minőségű a hang és valami totál random és indokolatlan tragédiával zárul - mintha ott fogyott volna el az uccsó fillér is a szerény költségvetésből...

Ez mindig azt jutottatja az eszembe, hogy az én elcseszett kis életem is kezd egészen hasonlítani egy ilyen "remekműre". Az évek rohannak és én még mindig valahogy nem találom a helyem sehol sem. Mintha kívülről látnám magam. Én valahogy mindig egyedül vagyok - akkor is, ha nem. Jó volna egy közösség vagy 1-2 barát, de én valahogy mindenhonnan kicsit kilógok és idővel ki is esem.

Van ezzel még így valaki? Esetleg lenne kedve valakinek hasonló szituban beszélgetni?



2022. aug. 31. 00:07
 1/10 anonim válasza:

hát be kell nyomni egy kis zenét és mehet a chill


21/f/vegyestüzelésű

2022. aug. 31. 00:09
 2/10 anonim válasza:

Igen, sajnos én is így érzek.

26/F

2022. aug. 31. 00:09
 3/10 anonim válasza:
2022. aug. 31. 00:15
 4/10 anonim válasza:
Az egész az elfogadásról szól. Ha elfogadod a másikat olyannak amilyen, akkora máris lesznek barátaid. Sokaknak azért nincs, mert nem fogadják el a másikat, valami tulajdonságot, vagy rosszabb esetben adottságot kinéznek és rámondják, hogy emiatt nem. Közben meg lehet, hogy tök jó barátok lehetnének.
2022. aug. 31. 00:16
 5/10 A kérdező kommentje:

Szerintem esetemben ez inkább arról szól, hogy már magam sem hiszek abban, hogy bárhol, bárkik elfogadnának annak és úgy, amilyen vagyok.

Eddig mindenhonnan előbb-utóbb kinéztek/kiközösítettek, szóval mostmár meg sem próbálok megnyílni. Már nem hiszek benne, hogy lenne bárki, aki magamért, úgy ahogyan vagyok tudna kedvelni, vagy élvezni a társaságom.

Felkapja az ember az "elfogadható, normális vagyok" maszkját és elvegyül. És már nem remél többet, csak hogy így megtarthatja a megélhetését és nem fogják mindenhol komplett szerencsétlen idiótának nézni.

2022. aug. 31. 00:32
 6/10 anonim válasza:
hány éves vagy? fiú vagy vagy lány?
2022. aug. 31. 02:09
 7/10 anonim válasza:

Sziasztok vegyes vagyok én is.

Én a sportot tudnám ajánlani. Egészséges időtöltés, könnyen megy vele az idő, és önbizalmat is ad.

2022. aug. 31. 07:28
 8/10 anonim válasza:

Az biztos, hogy egyedül nehéz. De valahova ki kell mozdulni.

Hány éves vagy? Férfi vagy nő?

2022. aug. 31. 08:01
 9/10 anonim válasza:
Az a baj, hogy feladtad. Én elfogadnálak, de így nehéz.
2022. aug. 31. 08:19
 10/10 anonim válasza:
Aaaz mit jelent hogy vegyestüzelésű?meg hogy vegyes?
2022. szept. 3. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!