Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Tudnátok mondani Budapesten...

Tudnátok mondani Budapesten olyan helyeket ahol metál, punk zene kedvelő emberekkel ismerkedhetek?

Figyelt kérdés
Most költöztem ide, és nincs egy darab barátom sem itt. Bármilyen rock kocsma vagy disco jó. Már persze utánna néztem helyeknek de érdekelne a véleményetek

2022. szept. 6. 18:53
 1/8 anonim válasza:
Ez attól függ.. hány éves vagy?
2022. szept. 6. 19:09
 2/8 A kérdező kommentje:
22
2022. szept. 6. 19:25
 3/8 anonim válasza:
Koncertekre érdemes járni szerintem. S8-ban mindig elég jók szoktak lenni, és a hely is hangulatos. Vagy most szombaton Arena Garden, punkfeszt :D
2022. szept. 6. 20:57
 4/8 anonim válasza:

Barhole Music Pub, vagy röviden csak Barhole.

Ne tévesszen meg a neve, eléggé rockkocsmás beütésű hely és nagyon népszerű a budapesti rockerek/metálosok körében, még híresebb zenekarok tagjaival is összefuthatsz.

Nekünk az egyik nagy törzshelyünk.

2022. szept. 6. 21:09
 5/8 anonim válasza:
Koncertek (Supersonic, Riff, Robot, A38, Barba Negra stb.), illetve BlastBeat Bar.
2022. szept. 7. 00:50
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2022. szept. 7. 20:40
 7/8 anonim válasza:

Fezen fesztivál, majd lesz a toxic weekend is (fesztivál), és sok sok kocsma és koncerten. Pl Dürer kert, Budapest parkba (bár inkább tavasszal és nyáron) szoktak metálos-rockeres zenekarok fellépni.

Kocsma pl: BarHole, Liquid rock, Paranoir pub, Villány Siklósi borozó, Amigo(d?) ezek eléggé metálos, punkos helyek, bár amikor én jártam ott nem mindegyikbe voltak ilyen arcok. Szerintem inkább tavasszal és nyáron jönnek ki inkább a lyukaikból az ilyen arcok. Sok sikert!

2022. dec. 9. 23:21
 8/8 anonim válasza:
Control pub
2023. aug. 18. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!