Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tudnátok mondani olyan oldalak...

Tudnátok mondani olyan oldalakat, ahol melegekkel ismerkedhetnék?

Figyelt kérdés

Nem vagyok híve ezeknek az oldalaknak, de nem tudom hol máshol találhatnék magamnak párt. Esetleg aki jártasabb ebben a témában priviben tudna nekem segíteni?

Előre is nagyon köszönöm!

17/F



2013. okt. 27. 23:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
GYK
2013. okt. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2013. okt. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2013. okt. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mert a rózsaszín nem megy a zöld e fajta árnyalatához.
2013. okt. 27. 23:35
 5/11 anonim ***** válasza:
Egy játék rajongói fórumán a legtöbben azok: [link]
2013. okt. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Bár az felnőtteknek szól, bocsánat.
2013. okt. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha van okostelefonod, ott a Grindr.
2013. okt. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kékosztriga.
2013. okt. 28. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Maradj a gyakorikerdesek.hu weboldalon!

Van sok oldal, de nem szabad bízni senkibe se..

Pl. egy onnan megismert barátomról épp pár napja derült ki, több mint fél év után, hogy nem őt verték át, hanem ő vert át csomó srácot.. :/ Úgy keres kajakra áldozatokat, hogy beírja, ő a faszagyerek, nem keres csak kapcsolatot, úgy át vert engem is mint a huzatot. Jézus Máriám..

Gondoltam is rá, hogy ezek az ideíró homofóbok, valójában fúl meleg/biszex srácok akiket már vertek így át.

Igaz, ez itt a gyakorin is adott, de érdekes módon, nekem egyből írták itt hogy csak szexet keresnek s úgy kérdezték hogy érdekelne e.. Úgyhogy a becsületes melegek ismerkedési oldala, a gyakorikerdesek.hu.

A Randit gondoltam hogy ajánlom, mert azt szoktam, nekem az tetszett a társkeresők közül a legjobban, de a helyzet adott...

Egy haverom is most talált ott egy faszit, igaz a másik haver meg mondta, ogy neki írta hogy tudja hogy a faszi csak szexkapcsolatot keresett.. stb. stb.

Van szerelmem, akiket tiszta szívből szerettem, itt ismertem meg őket,

az, hogy régen társkeresőn is voltam nem jelentett semmit, igaz az aki most megalázott az társkeresős korombéli srác volt.. de azt csinál mindenki amit akar, erről csak annyit, vigyáz, mert az ördög sohasem alszik.

2013. okt. 28. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm. Sajnálom nagyon :(
2013. okt. 28. 14:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!