Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valakinek van kedve barátkozni?

Valakinek van kedve barátkozni?

Figyelt kérdés

Egy életvidám leányzó lennék . Zenei ízlésemet illetően mindent szívesen meghallgatok ha megtetszik egy zeneszám képes vagyok többször is meghallgatni egymás után..


Szeretek bolondos lenni, de ugyan akkor ha a helyzet úgy kívánja komoly is tudok lenni.


Terveim szerint szeretnék egy jó tartós barátságot összehozni.. Sokat csalódtam mostanában az állítólagos "barátaimba" jó lenne új embereket megismerni..


Közvetlennek tartom magam attól sem riadok vissza ,hogy személyesen is megismerjem a levelezőpartneremet viszont nem egyből idő kell hozzá, hogy feloldódjak..


Bárki írhat aki úgy gondolja, hogy szeretne egy tartós barátságot kialakítani.. Kortól nemtől függetlenül bárkivel szívesen elbeszélgettek főleg ,hogyha megvan a kellő összhang és tudunk egy jót csevegni..



Ha van kedved kialakítani egy barátságot akkor nyugodtan hagyj egy kommentet vagy írj egy privát üzenetet! :)


2022. szept. 12. 09:30
 1/9 anonim válasza:

Kb. korosztály?

Csak még is a témák, érdeklődési körök miatt is!:)

2022. szept. 12. 09:41
 2/9 anonim válasza:

Hasonlítunk egy pár dologban, például a zene terén, meg abban is, hogy nem igazán akar kialakulni egy jó barátság. Az okait már nagyjából megfejtettem, de változtatni rajta nem tudok, mert a barátsághoz két ember kell, ha csak az egyik akarja az úgy nem működik.

Szerintem jó barátok lennénk, mert látom az írásodból a lelkesedést iránta, szóval én benne lennék, remélem te is és jól látom mindezt :)

2022. szept. 12. 09:43
 3/9 anonim válasza:
Írj és beszéljünk 26F
2022. szept. 12. 10:21
 4/9 anonim válasza:
Persze, írj, ha gondolod.
2022. szept. 12. 10:29
 5/9 anonim válasza:
Szia, írhatsz nekem is!:) 20F
2022. szept. 12. 11:50
 6/9 anonim válasza:
Jo lenne, de nem sok reményt fuzok hozzá
2022. szept. 12. 13:26
 7/9 anonim válasza:
Sikerült már valakivel barátkoznod innen?
2022. szept. 12. 17:02
 8/9 anonim válasza:
Nekem is írhatsz, ha gondolod.
2022. szept. 13. 01:01
 9/9 anonim válasza:
Írj 23/F
2022. szept. 14. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!