Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Ismerkedni szeretnék van...

Ismerkedni szeretnék van kedve hozzá valakinek? :)

Figyelt kérdés
19 éves vagyok bárki írhat nyugodtan! A kor nekem nem számít a barátságban! :) Nekem csak az számít hogy az illető személy kedves legyen velem :) és akkor én is az leszek vele :) írjon privát üzenetet az aki szeretne velem barátkozni :) szivesen barátkozok mindenkivel :) köszönöm♥️♥️♥️

2022. szept. 14. 21:23
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Én meghaltam! Nem létezem! Ne keress! Föld alatt vagyok! El temettek! Gyászolnak az emberek! Én egy lélek vagyok aki a földről vissza jár! Ne keressetek soha többé mert halott vagyok!!! Kösz!
2022. szept. 18. 20:59
 12/14 A kérdező kommentje:
Mostantól rímeket írok reppeket! És rajzot mostantól be fejeztem!
2022. szept. 18. 21:00
 13/14 A kérdező kommentje:
5/12 Milyen exo szarok? Egy szót se értek azt se tudom miaz a exo 🤣🤣🤣 te vagy a bolond hogy ilyeneket állitasz rólam ami nem is igaz ráadásul még nem is ismersz ember nézz már magadra inkább tanulnál tutira veszem hogy 14 évesnél idősebb nem lehetsz! Menj iskolába tanulni fiatal ember!
2022. szept. 18. 21:03
 14/14 A kérdező kommentje:
Ne itt a Gyakori kérdések oldalán szekálgasd a kérdezőket! Fogadok hogy az iskolában is szekálod a gyengébeket! Aminek pedig semmi értelme nincs úgy se érsz el vele semmit csak megbántod a másikat! Légy kreatív! Gondolkozz ember! Ha segítesz másokon isten is meg segít! Csak Higyj önmagadban!!! És ezt a saját érdekedben mondom! Ne piszkalj senkit se inkább védd meg a gyengébeket! Állj ki értük! Ne szorísd el a lelküket még jobban! Állj ki értük! És akkor hidd el megfogják neked hálálni! Csak ennyit akartam mondani! HuH ez hosszúra sikerült na de nem baj
2022. szept. 18. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!