Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Üdv! Nálam idősebb hölgyekkel...

Üdv! Nálam idősebb hölgyekkel ismerkednék, valakinek lenne kedve hozzá?

Figyelt kérdés
Elsősorban Nógrád-megyéből ismerkednék. 23/F
2015. ápr. 9. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Mar megint?!?
2015. ápr. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez már nekem elég fiatal (6 év), pár év még beleférne.
2015. ápr. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért gondolod, hogy pont ilyen lúzer kell?
2015. ápr. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3. És miből gondolod,hogy pont ilyen népművészeti agyagedénynek szólt ez a kérdés? :)
2015. ápr. 9. 20:43
 5/8 anonim ***** válasza:

Na, itt van a nyerő összeállítás: erőszakos ÉS lúzer.

Ezért nincsen senkid.

2015. ápr. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Erőszakos? ugyan máááár :) Kulturált módon feltettem egy kérdést,így sikerült is megválaszolnom.Ha valaki nem ismeri azt a mondást,hogy "ki mit vet azt aratja" arról már nem tehetek! ezzel be is fejeztem ezt a vitát :) Te persze még írj valami ütőset,legyen tiéd az utolsó szó :) :)
2015. ápr. 9. 20:53
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem nekem kellene ide ütőset írnom, hanem neked.

Az eddigiekből látszik, hogy a vitára egész tűrhetően felkészültél - na de az ismerkedésre?

Arra alig-alig.


Akkor pedig miért a vitát gyakorolod, miért nem az ismerkedésben igyekszel fejlődni?

Attól még, hogy a szavaid megválogatod, erőszakos vagy.


Ez így együtt tényleg elég rossz kombináció - én igyekeznék nem ezt az oldalamat kidomborítani egy ismerkedős fórumon.

2015. ápr. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem nem kell ütőset írnom.. egy kérdést tettem fel,illetve kiegészítettem alul! A választ hagyjuk már meg azoknak akik,úgy gondolják válaszolnak is rá,valami értelmeset,ahogy a 2.kommentelő is írta! Ment is a pont,természetesen pozitív irányba :) Na,ismerkedés! Honnét tudod,milyen vagyok? Attól,hogy ilyen megnyilvánulást nem tűrök magam felé,még igen kellemes emberi társaság lehetek..Ne vonj le következtetést szerintem ismeretlenül,köszönöm! Ezzel tényleg befejeztem,minden jót! :)
2015. ápr. 9. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!