Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Ez lehet, hogy fura lesz, de...

Ez lehet, hogy fura lesz, de vannak itt olyan meleg srácok, akik szeretnének beszélgetni, mesélni magukról, barátkozni?

Figyelt kérdés

Hozzáteszem, hogy én lány vagyok, és mindig is tudni szerettem volna, hogy milyen az, ha az embernek van egy meleg barátja. Meg szeretném megtudni, hogy az ő szemükkel milyen a világ, hogy látják. (Itt is inkább az értelmesebb réteggel folytatnék diskurzust, tehát ne akarja rám erőltetni ezt az egész LMBTQ dolgot, mert nem fog menni.)

Remélem, hogy azért akadnak itt úgymond normális meleg srácok, akik szívesen barátkoznak a lányokkal is.

Ha lehet, akkor maximum 18 éves korig írjatok. Ja, és a trollokat meg nem szívesen látom a placcon, szóval azok, akik nem tudnak értelmes választ írni, inkább ne is fogalmazzák meg a gondolataikat ebben a témában.



2022. szept. 17. 15:03
1 2
 1/13 anonim válasza:
Szívesen dumáltam volna veled, de már elmúltam 18, így csak sok sikert kívánok!
2022. szept. 17. 15:18
 2/13 anonim válasza:
Engem érdekelne leszbikus lányként, hogy a heteró csajok miért vannak oda a meleg lányokért ennyire… jön közösen nézni a cuki pasikat, vagy mi?
2022. szept. 17. 15:23
 3/13 anonim válasza:
Meleg pasikért*
2022. szept. 17. 15:24
 4/13 A kérdező kommentje:
Azt nem mondom, hogy odavagyok értük, csak szimplán érdekel az ő szemszögükből a világ. Nem néznék velük fiúkat, ez tuti.
2022. szept. 17. 15:38
 5/13 anonim válasza:
Persze, hogy lány vagy és csakis meleg pasit keresel. :D Van elég kamu már ezen az oldalon.
2022. szept. 17. 15:45
 6/13 A kérdező kommentje:
Ha nem hiszed el, akkor csak sajnálni tudlak. Pont, hogy az egyenesség híve vagyok és gyűlölöm a hazugságot. Ha dákóm lenne, úgy írtam volna ki a kérdést, meg akkor nem a barátkozás kategóriába. De ha nem hiszed, az sem baj. Én heterókkal is szívesen beszélgetek, nem arról van szó.
2022. szept. 17. 15:49
 7/13 anonim válasza:
Miben más egy meleg srác? Minden ember máshogyan nézi a világot, miért pont meleg srác kell neked? Nem tudom felfogni.
2022. szept. 17. 16:00
 8/13 A kérdező kommentje:
Én nem azt írtam, hogy "kell". De figyelj csak, ez téged zavar? Mert amúgy, ha ez nem tetszik, akkor nyugodtan tovább lehet állni. Mondom, nem csak melegekkel beszélgetek szívesen, hanem heterókkal is. Akár veled is. Valamelyest van igazság abban amit mondasz, de ha én szeretném megtudni az ő világnézetét, akkor szeretném megtudni.
2022. szept. 17. 16:11
 9/13 anonim válasza:
Eléggé fura egy stílusod van. Akartam írni, de bocs, inkább mégsem, hagyjuk. Kaptam eleget már ismerősöktől is a melegségem okán, nem kell mástól is még.
2022. szept. 17. 16:13
 10/13 anonim válasza:
Leszbikusok világnézete nem érdekel? 🤨
2022. szept. 17. 16:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!