Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lenne kedved ismerkedni,...

Lenne kedved ismerkedni, barátkozni?

Figyelt kérdés

Olyan nőt keresek, akinek lenne kedve beszélgetni kötetlenül mindenféle dologról(emberek, hobbik, filmek, könyvek, idézetek gondolatok az életről stb.)

Könnyen barátkozom, de kevés embernek tárulkozom ki igazán. Introvertáltnak mondanám magam, de megfelelő társaságban ez is tud változni. Kevés barátom van, ami szerintem nem baj(sokan dobálóznak a barát jelzővel), hiszen az emberek többsége amúgy is csak átutazó az életedben. Volt már párkapcsolatom és társasági életet is szoktam élni, tehát nincs a farzsebben kloroform :)

Olykor nehéz természet vagyok, mivel szeretek elmerülni a gondolataimban befelé fordulni, ami talán félre érthető. De alapvetően mindig úgy állok másokhoz, ahogy magammal szemben is elvárnám.

Az életben kicsit nehezen találom a helyem, sajnos afféle örök helykereső vagyok.

Nincsen semmi extra elvárásom a másik irányába nem jobbra-balra húzogatni vagyok itt. Ezért is lehetőleg 24 felett legyél, engem ezek a tiktokos-instás-filteres magamutogatások nem érdekelnek.

Nem akarom senkire tukmálni magam és a vallatója sem akarok lenni, ha nem vagyok szimpatikus, avagy untatlak, tisztelj meg azzal, hogy legalább elköszönsz legyünk egyenesek.

29F


2022. szept. 26. 19:23
 1/3 anonim válasza:
Honnan írsz?
2022. szept. 27. 14:31
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia neked is. :)

Vas megye

2022. szept. 27. 16:32
 3/3 A kérdező kommentje:

Az egyik kedves üzenetküldö levelét véletlen töröltem, ha látod elnézést ha esetleg dobnál egy pótüzit..

A neved Vörös..nem emlékszem pontosan.

2022. szept. 28. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!