Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Létezik olyan nő, aki ebben a...

Redy82 kérdése:

Létezik olyan nő, aki ebben a felgyorsult világban még szeret bővebb tartalmú leveleken (e-mail) keresztül, baráti jelleggel ismerkedni?

Figyelt kérdés

Szia!


Én egy 40 éves férfi vagyok.

Szeretek írni, amivel talán nem vagyok egyedül.


Alapvetően barátkozási szándékkal keresek egy olyan hölgyet, akinek lenne kedve ahhoz, hogy leveleken keresztül megismerjük egymást és megosszuk egymással az életünket jellemző történéseket, a gondolatokat és mindazt, amit fontosnak tartunk.

Az utóbbi időben eltűntek azokat az emberek, akik szeretnek leveleket írni és türelemmel olvassák el mások írásait.

Normális hangvételű és így egymást segítő kapcsolatot keresek tehát e-mail cím csere alapján … örülnék, ha akadna társam ebben.



2022. okt. 5. 13:58
 1/1 anonim válasza:

Szia!


Az elmúlt 2 évben nekem is több barátom, levelezőtársam is elvesztettem. Szívesen pótolnám a komor nov-i napokra, a sötét télben a társaságuk.

Azonban csak olyan személlyel, aki nem negatív, nem lelki sérült, és nem egy nagy rakás szerencsétlenség az élete. Nagyon ráuntam a lelki szemetesláda szerepre.

A másik, ne olyan legyen, hogy 1 hét alatt kikérdezzük egymást, aztán kifújt, hanem mindenféle téma szóba jöhet bőséges kifejtésben, hogy valóban építő legyen, gondolkodásra, akár utánanézésre is sarkallva.

3. Van legalább szimpátia, valamiféle egyezés, párhuzam.

4. Nem tűnik el szó nélkül egy idő után, hanem legalább elköszön.


40-es nő

2022. okt. 5. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!