Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Ebben a kategóriában akik...

Ebben a kategóriában akik kiírják hogy barátkozni szeretnének, miért nem írnak egy rövid bemutatkozást is a kérdésük alá?

Figyelt kérdés
Már többször is belefutottam abba, hogy kiírták, hogy barátkozni szeretnének, én írtam, aztán kb 2-3 üzenet után elhalt az egész, mert annyira nem volt semmi közös téma se érdeklődés, semmi. Aki "hatékonyan" szeretne barátokat szerezni, miért nem írja ki legalább az érdeklődési körét? Én pl eleve nem is írnék olyan embernek, akit teljesen más érdekel, mert sanszos hogy nem lesz belőle hosszabbtávon semmi. Persze kivételek mindig lehetnek, de alapvetően az a tapasztalat, hogy közös érdeklődési kör nélkül kifullad az egész rettentő korán. Nem lenne egyszerűbb, ha ezeket megadnák azok, akik kiírnak ide barátkozós/ismerkedős kérdést, és tényleg azok írnának nekik, akiket tényleg érdekel a leírás alapján az illető?

2022. okt. 14. 18:58
1 2
 1/12 anonim válasza:
Merre felé laksz? :)
2022. okt. 14. 19:06
 2/12 anonim válasza:
Egyetertek. En sok esetben eppen ezert nem irok senkire, vagy aki ram ir, azert laposodik el idejekoran a beszelgetes. Kiderul, hogy mas korosztaly, csaladot akar, kutyas, biciklizni szeret, nem szellemi partner, messze lakik, es igy tovabb. 1-2 kulonbseg nem feltetlen problema, de altalaban ezek halmozodni latszanak. (Csak tapasztalatot irtam, nem kerek uzeneteket.😁)
2022. okt. 14. 19:06
 3/12 anonim válasza:

Olyat is észrevettem már, hogyha kiírom miket szeretek csinálni megkapom privátba, hogy mik a hobbijaim. Aztán lekopnak.


Mind a kettő véglet van

2022. okt. 14. 19:31
 4/12 NTBS válasza:
Mert nem gondolják komolyan.
2022. okt. 14. 19:38
 5/12 anonim válasza:

Vagy nincs annyi eszük, hogy ezt felmérjék - sok van ebből is -, vagy nem érdekli őket annyira a minőségi ismerkedés, hogy ennyi energiát fektessenek bele - ebből még több van.

Azért a "felkérésre" reagálókat sem kell félteni. Nekem volt olyan, aki megkérdezte vagy háromszor ugyanazt rövid időn belül, mert annyira nem figyelt a beszélgetésre, hogy fel sem tűnt neki, ezen már túlugrottunk.

2022. okt. 14. 22:33
 6/12 anonim válasza:
Részben jogos: félnek, vagy mint ahogyan a 4# írja. Nem gondolnak bele, hogy ezt is lehetne tenni, nincs elképzelésük sem a jövőről, ez a jelenlegi is csak egy gyors terv részee, stb.
2022. okt. 14. 23:43
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A kérdést nem azért írtam ki, hogy most kifejezetten itt ismerkedjek...


De aki szeretne barátokat szerezni, az mégis hogy akarja ezt véghez vinni ha nem tesz bele még minimál energiát sem csak odaböffent valamit? :') Ahh nekem ez rettentő furcsa.

2022. okt. 15. 09:30
 8/12 anonim válasza:
Áll emberünk a busznegállóban, unatkozik, felrémlik benne, hogy "basszus, nincs kire ráírnom" és hirteken felindulásból ide dob egy kérdést. Ezek impulzuskérdések és csak akkor furcsák, ha szembeállítod őket a végtelenül szépen megfogalmazott, átgondolt, letisztult, informatív kérdésekkel. Önmagukban nincs baj velük.
2022. okt. 15. 10:44
 9/12 anonim válasza:
Igen, minél kevesebb információt adsz meg magadról annál több ember megy át a szűrőn, ami nagyon lyukas, vagy nem létezik. Én mind2 végletet megcsináltam, és mikor egy kifejtősebb érdeklődést írtam akkor 1 emberrel sikerült jól kijönnöm. Másik esetben pedig 8-an is írtak. Vannak akik csak figyelmet vagy beszélgetőtársat akarnak egy kis időre, nem gondolják hosszútávra. Ezért hanyagul kidobnak egy kérdést. Semmi leírás csak a neme és a kora. Szerintem ésszerű felajánlani hogy ha nem nyilvánosan, akkor privátban hosszabban mesél magáról.
2022. okt. 15. 16:11
 10/12 anonim válasza:
Ez egy nagyon nehéz és összetett kérdés. Az egyik lehetőség, hogy nem gondolják komolyan, ez az egyszerűbb fele. A másik lehetőség, hogy valaki kellően zárkózott, és nem szeretne magáról nyilvánosan kiírni semmit, pl. azért mert úgy gondolja hogy ebből felismerhető. Ezt a jelenséget nem értheti meg egy átlagember, vagy egy társasági ember aki még a fb-n is mindent kitereget magáról, ill. nagyon sok pszichológiát kell tanulni a megértéshez.
2022. okt. 17. 00:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!