Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Fiatalok, akik úgy érzitek,...

Fiatalok, akik úgy érzitek, nem találjátok a helyeteket, magányosak vagytok, nincs igazán társaságotok akikkel kimozdulhatnátok, igényetek viszont lenne rá. Nincs kedvetek megismerkedni hasonló fiatalokkal?

Figyelt kérdés

Jómagam is ilyen fiatal volnék. 😅 23 éves srác vagyok. Valamiért mindig is nehezen találtam meg a helyem. Fiatal korom ellenére sok helyen megfordultam már, mindenhol jó kapcsolatot alakítottam ki a környezetemmel, tartósat viszont nem sokat. Így most hirtelen magányosnak érzem magam, és ezen változtatni szeretnék.

Laza, nyitott, barátságos ember vagyok, szívesen ismernék meg új arcokat. Úgy érzem, ha fejlődni akarok, ahhoz új társaságra lenne szükségem.

Gondolkodtam, hogyan is ismerkedhetnék meg hasonló, nyitott gondolkodású fiatalokkal. Gondoltam, milyen jó lenne, ha lenne valaki, aki megszervezne valamilyen random eseményt random fiataloknak, akik szeretnének új embereket megismerni. Aztán eszembe jutott, miért ne szervezhetnék én is egy ilyen eseményt? Itt ez az oldal, itt van az ismerkedés témakör... Minden adott, már csak hozzám hasonlóan lelkes fiatalokra van szükség. 😊

Szóval. Várok üzeneteket gyakorlatilag bárkitől, aki hasonlóan érez mint én, és szeretne új emberek megismerésével új tapasztalatokat szerezni, ugyanis úgy gondolom, személyiségünk fejlődéséhez elengedhetetlen a kommunikáció, a nyitottság, a gondolataink és érzelmeink megosztása hasonlóan nyitott, elfogadó emberekkel.

Az se baj, ha nem vagy már annyira fiatal, ha úgy érzed, fel tudsz oldódni és jól tudod érezni magad egy fiatalos társaságban.

Nem baj ha különc vagy. 😊 Mind egyéniségek vagyunk, nincs két ugyanolyan ember, és ez így jó. Akik itt vagyunk és ezt a témakört olvasgatjuk, úgy gondolom, alapból kicsit különcök vagyunk. 😄

Program tekintetében arra gondoltam, hogy megbeszélnénk egy találkozót valahol, ahol összeülnénk, bemutatkoznánk egymásnak, mindenki mesélne magáról. Mindenki annyi információt osztana meg magáról, amennyit szeretne. Aki szeretné, kibeszélhetné a problémáit, nehézségeit is. Úgy vélem, aki ilyen eseményhez csatlakozna, az mindenféleképp magas érzelmi intelligenciával rendelkezik, így szerintem mindenki megértő fülekre találna. Sokszor egy idegennel könnyebb megbeszélni a problémáinkat, mint a hozzánk közel állókkal. 😉

Miután megismerkedtünk egymással, csinálhatnánk valami programot is közösen. Akár aznap, de megbeszélhetünk másik alkalmat is. Lehet akár egy közös esti kimozdulás egy adott városban, egy városnézős kirándulás, egy túra egy szép helyen, igazából én nyitott vagyok bármilyen ötletre. 😊

Ha felkeltette az esemény az érdeklődésedet, írj kommentben vagy privát üzenetben, felveszem veled a kapcsolatot.

Ne habozz, akár egy nagy kaland kezdete is lehet, ha megteszed az első lépést! 😊



2022. okt. 14. 22:00
1 2 3 4 5
 1/41 anonim válasza:
Ha gondolod írj rám, 18L vagyok. Viszont csak online tudok beszélni, mert Németországban élek.
2022. okt. 14. 22:26
 2/41 anonim válasza:
Azta, ez tök jó ötlet, szívesen benne lennék. 19/L
2022. okt. 14. 22:37
 3/41 anonim válasza:
hát mivel mindenki máshol lakik szerintem így elég fura ötlet :D amúgy rámírhatsz ha gondolod. 21/f vagyok.
2022. okt. 14. 23:00
 4/41 anonim válasza:
Elég furcsán hangzik, random emberek random helyen összelülnek... de azér sok szerencsét, hátha sikerül összehozni.
2022. okt. 15. 01:55
 5/41 anonim válasza:
Érdekes hangzik, de helyileg merre lenne ez az esemény?
2022. okt. 15. 02:15
 6/41 anonim válasza:

Nekem is írhatsz

19F

2022. okt. 15. 09:18
 7/41 anonim válasza:
Szia, írtam privátban. :) 29/F
2022. okt. 15. 11:31
 8/41 anonim válasza:
Szia, engem is érdekelne!
2022. okt. 15. 23:58
 9/41 anonim válasza:
Engem érdekelne, 22f
2022. okt. 16. 09:59
 10/41 anonim válasza:
Én is benne lennék! 😊
2022. okt. 16. 13:24
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!