Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Miért nincsenek barátaim?

Miért nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés
Az ismerőseim csak akkor keresnek, ha kell valami. Amikor hívom őket, hogy fussunk össze dumálni vagy akármit csinálni, mindenkinek sürgős dolga van. Valamit rosszul csinálok? Miért nincsenek barátaim? Magányosnak érzem magam.
2022. okt. 23. 14:19
 1/8 anonim válasza:
Nem te csinálod rosszul, az embereknek nincs már igényük erre. Barátkozhatunk ha gondolod, bár a random fussunk össze nálam se működik, de ha szerveznél előre programot arra nyitott vagyok. Távolság nem probléma, bárhova elmegyek Magyarországon, a legtávolabbi zsákfaluba is.
2022. okt. 23. 14:31
 2/8 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2022. okt. 23. 14:48
 3/8 A kérdező kommentje:
Jó látni, hogy vannak még ilyen kedves és motivált emberek. Nem a személyes találkozás a fő szempont, az is boldoggá tenne, ha messengeren vagy akármilyen platformon tudnék párbeszédet folytatni. 31 vagyok
2022. okt. 23. 14:59
 4/8 anonim válasza:

Nem attól lesz barát barát, mert non-stop egymáson lógtok, hanem attól, ha szükséges van rá, akkor segít, támogat...


A helyedben próbálnék olyanokat keresni akik ilyenek és a többieket, akik haverok és ismerősök, a megfelelő kategóriákba sorolni.

2022. okt. 23. 15:16
 5/8 anonim válasza:

Át érzem, pont ugyan ebben a cipőben járok 😞

De már annyira kivagyok ettől lelkileg, hogy komolyan megfordult a fejemben az öngyilkosság gondolata.

2022. okt. 23. 16:10
 6/8 anonim válasza:

5. Emiatt nem érdemes!

Nekem sincs egy barátom sem, mert nem találok olyat akiben meg tudnék bízni, ha jobban belegondolok sosem volt egy igaz barátom sem.. sok kamu volt..

Sokat csalódtam így nem is nagyon hiányzik

2022. okt. 23. 16:44
 7/8 anonim válasza:

Én bár 18/l vagyok,de ha gondolod beszélgethetünk, és is hasonló helyzetben vagyok.

#5 Ilyenkor gondolj arra,hogy még bőven lehetsz boldog, hiszen annyi lehetőség van az életben,nekem be szokott jönni.

Ill.azt vettem észre,hogy amilyen vagyok a külvilág felé,azt kapom vissza.

Adj sok szeretet, és idővel visszakapod!🥰

2022. okt. 23. 16:46
 8/8 anonim válasza:
Nem vagy egyedül, sokan vagyunk így, én már le is mondtam róla. De itt ezen a honlapon sem lehet barátkozni, nemnagyon írnak vissza, ill. néhány levélváltás után abbamarad. Nem is számítok semmi jóra már...
2022. okt. 25. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!