Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak itt introvertált...

Vannak itt introvertált lányok, akiknek nincsenek barátai, de vágynának rá?

Figyelt kérdés
Én egy csöndes, magamnak való tizenéves lány vagyok, nem voltak barátaim, de előjött bennem az érzés, hogy szívesen barátkoznék és kötnék új ismeretséget egy hasonló karakterű lánnyal, mint én.

2022. szept. 19. 22:44
1 2
 1/18 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok.
2022. szept. 19. 22:58
 2/18 anonim válasza:
Környezetedben nincsenek ilyen emberek? Szerintem tizenévesen sokkal könnyebb a tanulmányok során hasonló embereket találni, jobb lenne ott keresgélni (vagy csak nyitottnak lenni). Nem hiszem, hogy ezzel a kérdéssel célt érnél.
2022. szept. 19. 23:18
 3/18 A kérdező kommentje:
Igen, gondolom h nem itt találok majd barátot, de egy próbát megért legalább, kicsit túl pozitívan álltam ehhez ezek szerint..
2022. szept. 19. 23:25
 4/18 A kérdező kommentje:
:(
2022. szept. 19. 23:25
 5/18 anonim válasza:

Nem ez a probléma, hanem a formája a kérdésednek. Lehet itt ismerkedni/barátkozni (tapasztalat), csak nem így ahogy te gondoltad. Gondold át mit is szeretnél és mit tudsz kínálni. Tudd azt is, hogy a semmiből megismerni valakit online az rengeteg idő, kihívás, rengeteg levelezés, nem megy egyik napról a másikra (tehát őrizd a pozitív hozzáállást, legyen meg a lendületed és kitartásod).

Szóval, egészítsd ki a kérdést, milyen életkor, merrefele keresgélsz (helyileg), mi a hobbid, mi az amit szívesen csinálnál baráti körbe, mit próbálnál ki stb.

2022. szept. 19. 23:34
 6/18 anonim válasza:
Én huszonéves introvertált lány vagyok. Nem sok igényem van már barátokra...
2022. szept. 20. 00:55
 7/18 anonim válasza:
Én 16 éves introvertált lány vagyok.Nincsenek barátaim, de vágynék rá.
2022. szept. 20. 01:16
 8/18 anonim válasza:
Írj nyugodtan én is introvertalt vagyok, bár nekem vannak barátaim de szeretek barátkozni attol
2022. szept. 20. 07:38
 9/18 anonim válasza:
Nekem sikerült úgyhogy ne add fel :)
2022. szept. 20. 08:15
 10/18 anonim válasza:
Én huszonéves vagyok és férfi, de a legjobb barátaim (akik az évek alatt szépen leépítettek) mind lányok voltak. Egyébként én is erőteljesen introveltált vagyok és kevés emberrel jövök ki igazán. Ha van kedved ismerkedhetünk :).
2022. szept. 20. 10:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!