Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » 19/L vagyok, olyan korombeli...

Legyenszépnapod! kérdése:

19/L vagyok, olyan korombeli sráccal barátkoznék, aki nagyon szereti az irodalmat, lányokkal is, ha úgy van (Pest környéke) ?

Figyelt kérdés

Igazából elég hülye vagyok, hogy itt akarok ismerkedni, mert amúgy tudnék máshol is, de a könnyebb utat választom, mint általában az emberek.

Az van, hogy nagyon szeretem az irodalmat (főleg a 19-20. századfordulót), foglalkozom is írással, de kevés olyan barátom van, akivel megoszthatom ezt a szeretetemet, és szeretnék még ilyen barátokat. Azért főleg fiúkkal barátkoznék, mert közeli lánybarátom van, fiú meg nem igazán. (Légyszi, aki nem szereti az irodalmat, az a többi barátkozós kérdés alá írjon.)


Ha felkeltettem az érdeklődésed, akkor írj :3



2022. okt. 27. 01:09
 1/4 anonim válasza:

Nem vagy hülye, lehet azért itt is barátokat kifogni :) Bár tény hogy jól kell szűrni hozzá.

Bár nem egészen olyan vagyok amit keresel, azért merek válaszolni, szerintem így is jó barátok lennénk. Szeretem az irodalmat, velem megoszthatod alkotásaid, örömmel venném. Meg bármelyik művészetet, például a képzőművészet, zene, tánc. Viszont ha művészeti tanács kell, akkor nem én vagyok a te embered.

2022. okt. 27. 09:49
 2/4 anonim válasza:
Szia! Szeretem az irodalmat, szívesen ismerkedek veled, ha gondolod.
2022. okt. 27. 19:15
 3/4 anonim válasza:
Szia! Én is szeretem az irodalmat, bár még viszonylag keveset olvastam. Én is próbálkozom írással, ha gondolod, kölcsönösen megoszthatjuk írásainkat
2022. okt. 30. 10:30
 4/4 anonim válasza:

Szia

ha még aktuális akkor szívesen megismernélek 😃

21/F Budapest

2022. dec. 26. 17:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!