Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Közeledünk a legszomorúbb...

Közeledünk a legszomorúbb ünnepünkhöz. Most elsősorban azokhoz szeretnék szólni, akik nemrég vesztették el a hozzátartozójukat. Szeretnétek megosztani velem azt a gyötrelmet, amit nap mint nap éreztek?

Figyelt kérdés
Ha van kedvetek, és szeretnétek kibeszélni magatokból azt a fájdalmat amin keresztül mentek, én itt vagyok, és szívesen meghallgatok mindenkit. Az is írhat, aki egyszerűen csak beszélgetni szeretne. Vissza fogok írni mindenkinek! 24/F

2022. okt. 30. 09:53
1 2 3
 1/28 anonim válasza:

Biztos egy vadidegennek fogom a legfájdalmasabb dolgaimat bizalmasan elmesélni. Egy vadidegennek, aki aztán vagy kiröhög, vagy kiposztolja napiszarra, vagy megpróbálja kihasználni a sérülékenységemet, a bizalmamba férkőzni, és ártani.

Nem is az az elképesztő, hogy te ilyesmivel próbálkozol, mert ilyen szánalmas pszichopaták mindig is léteztek. Az a szomorú, hoyg mindig lesznek, akik hagyják magukat megvezetni a hozzád hasonlók által.

2022. okt. 30. 10:28
 2/28 A kérdező kommentje:
Pszichopata vagyok, azért mert szeretném meghallgatni azt aki nehéz időszakon megy keresztül? Sajnálom, ha már volt olyan tapasztalatod, hogy kinevettek, de biztosíthatlak, hogy én nem ilyen vagyok.
2022. okt. 30. 10:51
 3/28 anonim válasza:

#1 mintha a közeledben lévők nem kacaghatnának ki, nem posztolhatnának akár még névvel ellátva is rólad :))


Valaki segíteni akar valakin = pszichopata.


Na ilyen, amikor nem vágyunk tisztában a fogalmakkal csak úgy dobálózunk velük.

2022. okt. 30. 10:59
 4/28 anonim válasza:

#3, a "közelemben lévők" nem vadidegenek. Ismerem őket, és ez alapőján el tudom dönteni, hogy mit bízok rájuk.

A kérdezőt nem ismerem. Azt hazudik magáról amit akar, ellenőrizni nem lehet. És - már ne is haragudj - a ragadozók egyik tipikus jellemzője, hogy sérülékeny, kiszolgáltatott személyeket keresnek áldozatul.

Sok sikert kívánok neked az őszinte lelki társ megtalálásához, de azt kell mondjam, hogy ha te egy simulékony, önzetlen és bizalmaskodó állítólagos 24 éves férfit hagysz a bizalmadba férkőzni, akkor vagy extrém bátor vagy, vagy ostoba.

2022. okt. 30. 11:45
 5/28 anonim válasza:

Már én is gondoltam arra, hogy szívesen beszélgetnék olyanokkal, akik kb. fél, illetve egy éven belül veszítették el a hozzátartozójukat.


Főleg most a mindenszentek ünnepe miatt is. A Kérdező megelőzött most engem ezzel a kiírással.


Nem feltétlenül kell mindenkiről rosszat feltételezni. Ez az oldal is formálja/formálhatja a társadalmi szemléletmódot.


Jó lenne, ha megfelelő példát mutatnának - legalább egy kevesen. Így nem fog kialakulni a magyar-magyar szolidaritás sosem.


Semmi sem kötelező, csak egy felajánlás. (Gondolom én.)

2022. okt. 30. 12:39
 6/28 anonim válasza:

Ötös, semi baj nincs az elképzeléssel, de a megvalósításnak nem ez a módja.

Bizalmas információkat nem adsz ki vadidegennek, értem?

Józan paraszti ész.

Itt a kérdezőről semmit nem tudsz.

Lehet persze, hoyg tényleg egy jóindulatú bárgyú fiuka aki lelki társat keres, de pont ugyanekkora valószínűsége van annak is, hogy egy troll, aki csak ártani fog neked puszta szórakozásból.

És sajnos mindaddig nem hiszed ezt el, amíg saját bőrödön nem tapasztalod - akkor pedig már mocskosul késő lesz.

Mikor tanuljátok már meg, hogy az interneten mindenki azt hazudik amit akar?

2022. okt. 30. 13:29
 7/28 anonim válasza:

#6 de mégis mit kezdene egy vadidegen egy másik vadidegen legfájdalmasabb információival?


Amiket felsoroltál azok ugyanúgy igazak azokra is akikkel élőben beszélsz, élőben mondod el mindezt, ellenben mivel ők ismernek, jobban vissza tudnak élni mimdezzel.

2022. okt. 30. 13:50
 8/28 anonim válasza:

#7, ha valaki tényleg megnyílik és elkezd beszélni, ott nagyon hamar előkerülnek személyes adatok is. Lakhely, név, gyerek, unoka, egyéb dolgok, pl. komoly adósság, erőszakos férj, stb. Ezzel máris zsarolható lesz az áldozat - miközben az elkövetőről még mindig nem tudunk semmit.

Ha ugyanezt egy barátnak mondod el, vagy egy olyan zárt közösségben, ahol az emberek ismerik egymást, akkor egyrészt van egy kontrollod a beszélgetőpartner megválasztásakor, másrészt pontosan tudod, kivel állsz szemben, ami nyújt egyfajta biztonságot.

Ha itt végignézed a magukat 24 éves férfinak kiadókat, szerinted hány százalékuk lenne valóban 24 éves férfi?

Ha itt végignézed a magukat 16 éves lánynak kiadókat, szerinted hány százalékuk lenne valóban 16 éves lány?

2022. okt. 30. 14:13
 9/28 anonim válasza:
Nem szégyelled magad!?! Semmi közöd hozzá!
2022. okt. 30. 15:57
 10/28 anonim válasza:

Az itteni találgatásokat, bizonytalankodásokat eloszlatva írtam a kérdezőnek privátot. Majd a válaszból kiderül, hogy mi a valóság.


Privátban általában le szokott hullani bármilyen "álarc"...


Előfordulhat, hogy csak órák vagy napok múlva érkezik visszajelzés, annyira bizalmatlanná válik a kérdező is ő maga.


Igazán fiataloknak segíteni kellene megfelelő életpálya modell megtalálásában és vagy/kialakításában.


5-ös válaszoló voltam.

2022. okt. 30. 16:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!