Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Szinkretista elmélkedésekre...

Szinkretista elmélkedésekre és gyakorlásra spirituális barátot keresek?

Figyelt kérdés

Nagyon rég használtam ezt az oldalt, de most valamiért felnéztem, régen sok ismerőst szereztem itt, szóval gondoltam teszek egy próbát a jelenlegi érdeklődési körömhöz kötötten. :D


A szinkretizmus lényegében annyit jelent, hogy nem kötelezi el magát egy személy egy adott valláshoz/lelki irányzathoz, hanem mindenből merít, ötvözi és kutatja őket, hogy a legmegfelelőbb megértést nyerje a világról amiben él.


Nem vagyok semminek a tagja, de sok irányzattal szimpatizálok és még többet szeretnék megismerni a jövőben, szeretem a kapcsolatokat meglátni a különbségek helyett.


Követendő értékeim a megértés, empátia, tudattágításra való hajlam és a feltétel nélküli szeretet, olyan irányokkal ismerkedtem eddig is amikkel ezekben előre léphetek és ezután is így lesz.


Jelenleg a keleti irányzatokban találom meg leginkább a felébresztő hatású tanokat, mint a hinduizmus, Taoizmus, Buddhizmus, de vonzódom a Jézus által képviselt szeretethez is.


Több spirituális gyakorlat is érdekel, gyakran meditálok (csend és mantrameditáció), yogazok, vonzódom a tantrához, de még nem tudok róla sokat és megfelelő tanító nélkül nem is szeretnék belebonyolódni.


Szeretek intuitív dolgokat csinálni akár yogaban, vagy a táncot/egyéb mozgást is transzállapotban megélni.

Szeretek alkotni mindenféle módokon és ezt összekötni a tanultakkal.


Vonzanak az alternatív életmódokat folytató közösségek és a társas tevékenységekben látom a legnagyobb lelki doppingot amit nyerhet az ember.


Olyan személy(eke)t keresek, aki szintén arra törekszik, hogy az elméjét minél egészségesebb szintekre tornázza, közben megtanulja a nyugalom megélését, az egoja hamis aspektusait megszűntesse és újratanulja az élet megtapasztalását.

El akarom tűntetni magamból az ítélkezést, a gyűlöletet és a félelmet amennyire csak tudom, úgy érzem sokat haladtam ezekben, de mindig van hova fejlődni.


Ha valakinek felkeltettem az érdeklődését írjon nyugodtan, nemed/korod nem számít, meg semmi hasonló, csak az, hogy ki akarsz lenni valójában. ^-^

Én 23 vagyok & fiú, de remélem téged sem érdekel. :D


Budapesti vagyok, de netes beszélgetés is érdekel ha nagy a távolság.



2022. nov. 13. 14:10
 1/2 anonim válasza:
Szia! Nekem szimpatikus amit írtál, és érdekel az ilyesmi. :) Ha gondolod írj rám és beszélgethetünk. Szintén budapesti vagyok.
2022. nov. 14. 14:13
 2/2 anonim válasza:
Szia! Én is keresek valakit, akiről ilyenekről lehetne beszélgetni. Ha gondolod, írj!
2022. nov. 26. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!